پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۲۴۲۳
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۶
امام جمعه موقت تربت جام
امام جمعه موقت تربت جام بااشاره به عملیات تروریستی جاده خاش خاطرنشان کرد: آمریکا از حضورمردم در میدان و فرزندان ملت و سپاه پاسداران عصبانی است دشمنان باید بداند همه ملت انقلابی ایران پاسداراسلام ،انقلاب و آرمان های مقدس شهیدان هستند
به گزارش گیتی آنلاین از تربت جام : امام جمعه موقت تربت جام با قدردانی و تجلیل از حضور تماشایی ملت قهرمان ایران و قشرهای مختلف مردم شیعه و اهل سنت در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: ملت ایران با همه مشکلات اقتصادی و معیشتی که دارنددرروز ۲۲ بهمن شکوه بزرگی خلق کردندو سنگ تمام گذاشتند و‌سیلی محکم تری بر چهره استکبار جهانی و سردمداران فاسد دولت آمریکا  زدندو دشمن دچار محاسباتی شد و گمان نمی کرد مردم با این همه تحریم این طور حماسی به میدان بیایند.

حجت الاسلام احمدی تصریح کرد: مردم به تکلیف خود دریوم الله ۲۲بهمن به خوبی عمل کردند و حالا نوبت مسئولان است که بارسیدگی به مشکلات مردم دشمن رامایوس کندو مدیران بداند که با روحیه بسیجی وجهادی می توان مشکلات را حل کرد.
وی با اشاره به عملیات تروریستی جاده خاش خاطرنشان کرد:آمریکا از حضورمردم در میدان و فرزندان ملت و سپاه پاسداران عصبانی است دشمنان باید بداند همه ملت انقلابی ایران پاسداراسلام ،انقلاب و آرمان های مقدس شهیدان هستند.

وی تاکید کرد:دشمنان بداند که ملت ایران شعارحسین حسین شعارماست شهادت افتخار ماست را دارد و‌عمل تروریستی به صورت کاملا کورکورانه و بزدلانه انجام گرفت و خللی در اراده مردم ایجاد نکرده است .

احمدی یادآورشد:از ابتدای پیروزی انقلاب دشمن بیش از ۶۰۰ فتنه برای نابودی نظام اسلامی تدارک واجرا کرده است بداند تا زمانی که ملت پشتیبان انقلاب باشند نتو موفق نخواهد شد.
نویسنده:علیرضافیروزی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: