پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۲۴۵۷
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۹
سهام فروشگاه زنجیره ای افق کوروش با نماد افق کشف قیمت شد
عرضه اولیه نخستین فروشگاه زنجیره ای در بورس تهران امروز 27 بهمن ماه 97 انجام شد و به مبلغ 16950 کشف قیمت شد. تعداد 50 میلیون سهم، معادل 5 درصد از سهام شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش با نماد افق و کد 4711 عرضه اولیه شد.

علی ابراهیمی رئیس دفاتر شرکت در گفتگو با نغمه علی بیک زاده گفت: امروز پنج درصد سهام شرکت افق کوروش را در بازار سهام عرضه می شود.
وی افزود: این عرضه اولیه در بازه قیمتی 1600 تا 1695 تومان انجام می شود.
ابراهیمی اظهارد اشت: بودجه شرکت با EPS 275 تومان اعلام شده که انشاءالله تحقق پیدا می کند.
وی فعالیت افق کوروش را فروشگاه زنجیره ای خرده فروشی اف ام سی جی است. انواع اجناس خوراکی، شوینده، سلولزی و سایر اقلام را تشکیل می دهد.
عضو هیئت مدیره شرکت اضافه کرد: تعداد فروشگاه های ما تا پایان سال به 1300 تا فروشگاه می رسد و در حال حاضر 1235 تا فروشگاه داریم.
وی گفت : ما افزایش فروشگاه های افق کوروش به 4000 شرکت را هدف گذاری کرده ایم و در حال حاضر حدودا در 30 استان شعبه داریم و با حدود 300 تا شهر داریم کار می کنیم.
با همه برندهای مطرح کشور قرارداد داریم.
امیرخسرو فخریان مدیرعامل شرکت افق کوروش در گفتگو با نغمه علی بیک زاده خبرنگار گیتی آنلاین گفت: این شرکت از سال 88 تاسیس شد از سال 92 با مدل جدیدش و مفهوم جدیدش کار را ادامه داده و نزدیک پنج سال خورده ای است که کار خود را شروع کرده است.
مهرداد سپاهی معاون مالی اقتصادی شرکت افق کوروش درباره آن که بورس برای تایید شرکت برای ارائه سهام در بورس چه مقدار زمان برد به گیتی آنلاین گفت: دقیقا یک سال. ما اظهارمان برای پذیرش اسفند سال قبل بود و نتیجه آن تا کنون مشخص شد نتیجه رفت و برگشت ها و بررسی هایی که انجام شد.
صدمیلیارد تومان سرمایه ثبت شده شرکت است و امروز 1235 شعبه در نقاط مختلف کشور داریم و روز معارفه ما 1140 تا شعبه داشتیم یعنی از 10 دی ماه تا امروز که 27 بهمن ماه است 95 تا شعبه اضافه کردیم و انشاءالله تا پایان امسال هم به 1300 تا شعبه خواهیم رسید و افقی که برای شرکت برنامه ریزی کردیم این است که به 1600 شعبه برسیم.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: