پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۲۴۶۰
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۲:۵۱
رئیس اداره تبلیغات اسلامی تایباد:
رئیس اداره تبلیغات اسلامی تایباد گفت: علمای اهل تسنن و تشیع باید برای خنثی کردن توطئه اقتصادی دشمن اصول اقتصاد اسلامی را ترویج دهند.
به گزارش گیتی آنلاین به نقل ازخبرنگار مهر، حجت‌الاسلام علی اصغر علی پور روز شنبه در نشست مشترک  علمای اهل تسنن و تشیع  تایباد اظهارکرد: نشست های تخصصی علما و چهره های تقریبی تایباد با حضور ائمه جمعه، روحانیون و علمای تشیع و تسنن، و جمعی از صاحبنظران حوزه فرهنگی  با موضوع اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای ایرانی در تایباد برگزار شد. 
وی افزود: این نشست ها با هدف استفاده  از توان فکری و جایگاه اجتماعی چهره های فریقین در خصوص آسیب ها و چالش های فرهنگی و اجتماعی تایباد، تقویت تفکر تقریبی و همگرایی در مناطق تلفیقی، بهره مندی از اندیشه تقریبی علماء فریقین در رابطه با وحدت در مناطق تلفیقی و ایجاد تعامل و ارتباط عاطفی بین نخبگان فریقین تشکیل شد.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی تایباد  بیان کرد: این جلسات به صورت مستمر از نیمه آذر ماه سال جاری با حضور علما و صاحبنظران فریقین در اداره تبلیغات اسلامی تایباد برگزار می‌شود.
علی پور با اشاره به جنک دشمن در عرصه اقتصادی علیه  ملت ایران خاطرنشان کرد: نقش مساجد و شبکه تبلیغی در ترویج اقتصاد اسلامی و مصرف کالای ایرانی  در این حوزه بسیار مهم است که باید مورد توجه علمای اهل تسنن و تشیع قرار گیرد.
نویسنده:علیرضافیروزی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: