پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۲۶۰۳
تاریخ انتشار: ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۱
مدیرمنطقه ویژه اقتصادی دوغارون :
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی دوغارون گفت:سلامت مرزنشینان سبب تقویت امنیت در نواحی مرزی می‌شود و امنیت در نوار مرزی کشور باعث ارتقای آرامش در جمهوری اسلامی ایران خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گیتی آنلاین ازتایباد: فرامرز سلطانی روزگذشته در جمع بازیکنان تیم والیبال نشسته منطقه ویژه اقتصادی دوغارون افزود: در شرایط کنونی که ورزش قهرمانی با مشکل اسپانسر مواجه است، این منطقه سعی کرده سهمی کوچک در حمایت ورزشکاران داشته باشد و این مهم با حمایت مسولان در شهرستان محقق شده است.
وی بیان کرد: سلامت مرزنشینان سبب تقویت امنیت در نواحی مرزی می‌شود و امنیت در نوار مرزی کشور باعث ارتقای آرامش در جمهوری اسلامی ایران خواهد شد.
وی با اشاره به موفقیت‌های تیم والیبال نشسته منطقه ویژه اقتصادی دوغارون در رقابت‌های لیگ دسته اول کشور اظهار کرد: این تیم در راستای تقویت ورزش و توسعه سلامت در جامعه به ویژه مطرح کردن توانایی‌های معلولین تشکیل شد و در مراحل قبلی با اقتدار قهرمانی را کسب کرد و امروز نیز در مرحله نهایی مسابقات شرایط خوبی دارد.
سلطانی اظهار کرد: مرحله نهایی رقابت‌های لیگ دسته اول والیبال نشسته کشور در مشهد در حال برگزاری است که تیم والیبال نشسته منطقه ویژه اقتصادی دوغارون با 3 پیروزی در صدر جدول قرار گرفت.
 مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی دوغارون به همراه فرماندار تایباد و مدیرعامل شرکت پایبار ظهر امروز ضمن حضور در جمع بازیکنان این تیم، از آن‌ها تقدیر کردند.

خبرنگار: شوکت سالاری 
نویسنده:علیرضافیروزی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: