پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۲۲۶۱
تاریخ انتشار: ۱۲ شهريور ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۹
گیتی آنلاین-گروهی از شهروندان عراقی که برای شرکت در مراسم عزاداری به مناسبت سالگرد شهادت امام جواد(ع) راهی کاظمین بودند، در شرق بغداد هدف یک حمله تروریستی قرار گرفتند که در نتیجه انفجار آن ، تعدادی از زائران زخمی شدند.
منابع امنیتی پنجشنبه شب اعلام کردند که عناصر تروریستی پنجشنبه شب بر سر راه زائران کاظمین، در شهرک صدر در شرق بغداد، بمب گذاری کردند.
هنوز گزارشی درباره اینکه این حمله کشته داشته یا نه ، منتشر نشده است. مجروحان حادثه به بیمارستان های بغداد منتقل شدند و بقیه زائران به راه خود ادامه دادند.
گزارش ها حاکی است که به مناسبت شهادت امام جواد(ع) بیش از یک میلیون زائر در کاظمین در شمال بغداد تجمع کرده و سرگرم عزاداری هستند.
در همین حال نیروهای امنیتی و پلیس بغداد در یک طرح ویژه امنیتی، تامین امنیت زیارت امام جواد را به عهده دارند و در چارچوب این طرح، چند لایه امنیتی بطور کامل اقدام به بازرسی فرد به فرد می کند.
همچنین در اجرای این طرح ورود کلیه خودروها به داخل منطقه کاظمین جز خودروهای امدادی و امنیتی ممنوع شده است.
منبع: ایرنا
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: