پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۲۶۲۰
تاریخ انتشار: ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۹
در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان تایباد؛
جلسه بررسی موانع و مشکلات اجرای طرح های مثلث توسعه اقتصادیتایباد با حضور مدیران استانی مدیران اجرای و سرمایه گذاران شهرستان در محل فرمانداری تایباد امروز 2 اسفندماه برگزارشد
به گزارش گیتی آنلاین ازتایباد : فرماندار تایباددرجلسه مثلث اقتصادی گفت: اجرای طرح مثلث توسعه اقتصادی که به همت دولت طراحی شده است و در دستور کار قرار گرفته، عاملی برای توانمند سازی مردم و جوامع محلی و روستایی خواهد بود.
حسین شرافتی راد افزود: این شهرستان با توجه به داشتن مزیت های منحصر به فرد شامل مرز دوغارون که بستری مناسب برای توسعه اقتصادی، تجاری و اشتغال است و همچنین  موقعیت استراتژیک و امنیتی و از همه مهمتر مرزنشینان توانمند باید متفاوت از سایر نقاط کشور اداره شود.
وی بیان کرد: به منظور توسعه اقتصادی، ایجاد اشتغال مولد و پایدار در این منطقه باید موانع و مشکلات سرمایه گذاران رفع شده و در جهت جذب سرمایه گذار تلاش کرد که برای این مهم ابتدا باید زیرساختهای اولیه تامین شود .
در ادامه هادی حقیقی، کارشناس امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: استفاده از ظرفیت های شهرستان، شناسایی سرمایه گذاران در بخش خصوصی بر اساس نیاز منطقه، فراهم کردن فرصت های لازم جهت جذب سرمایه گذار و رفع موانع موجود در این امور زمینه را برای توسعه اقتصادی فراهم می کند.
وی با اشاره به اهمیت مناطق مرزی در توسعه اقتصادی کشور افزود: دولت تدبیر و امید نگاه ویژه‌ ای برای توسعه این مناطق دارد، زیرا تقویت در مرزهای کشور به ویژه مرزهای شرقی که کانون صادرات در کشور هستند باعث رونق اقتصاد و اشتغال در جامعه می شود.
در ادامه این جلسه هر یک از سرمایه گذاران در وقتی که برایشان تعیین شده بود مشکلات خود را مطرح و نظرات و پیشنهادات را ارائه دادند و بلافاصله از طرف مسولان استانی و فرماندار شهرستان پیگیری و در دستور کار قرار گرفت

خبرنگار: شوکت سالاری.
نویسنده:علیرضافیروزی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: