پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۲۷۹۹
تاریخ انتشار: ۰۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۹
عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی استعفای ظریف را اقدامی اشتباه دانست و در عین حال گفت که او با روحانی اختلاف دارد.

محمدابراهیم رضایی، عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به استعفای محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه، گفت: این اقدام در شرایط کنونی به‌نفع کشور نیست و اقدام اشتباهی است، هیچ سیاستمدار کارکشته‌ای در این شرایط دست به چنین اقدامی نمی‌زند.

وی با بیان اینکه در مورد استعفای وزیر امور خارجه تحلیل‌های مختلفی وجود دارد، افزود: کسانی که آقای ظریف را برندی برای شعار‌های خودشان می‌دانستند با استعفای ظریف شوکه شدند و به‌دنبال فرافکنی هستند و استعفای وی را به اختلاف وزارت امور‌ خارجه با نهاد‌های انقلابی می‌دانند؛ در صورتی که اصلاً چنین نیست و آنها باید دلایل استعفا را در اختلافات درون کابینه جست‌وجو کنند.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس در همین راستا ادامه داد: دلیل استعفای وزیر امور خارجه هر چه هست مربوط به دولت و بین آقای روحانی و ظریف است.

رضایی با تأکید بر اینکه اقدام وزیر امور خارجه خوراکی برای رسانه‌های بیگانه و دشمنان علیه کشورمان ایجاد کرد، تصریح کرد: استعفای ظریف در این مقطع زمانی پیام به دشمنان کشور صادر می‌کند. بهتر بود وی تا پایان کابینه دوازدهم باقی بماند و پاسخگوی اقدامات خود باشد.

انتهای پیام/*

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: