پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۲۸۱۲
تاریخ انتشار: ۰۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۰
نخستین جلسه ستاد تسهیلات سفر استان تهران برگزار شد؛
هتلداران و مهمانپذیران به کسانی که قصد استفاده از خدمات هتل های چهار ستاره و پنج ستاره را دارند تخفیفات ویژه ارائه می دهند.

به گزارش نغمه علی بیک زاده خبرنگار گیتی آنلاین انوشیروان محسنی بندپی در جمع خبرنگاران گفت: ستاد اجرایی خدمات نوروز در آستانه سال جدید تشکیل جلسه داد.
وی هدف از تشکیل این ستاد را توسعه گردشگری داخلی و هم افزایی بین کمیته های دهگانه ای که در این زمینه فعال هستند دانست و خبرداد: در این جلسه کمیته های دهگانه ستاد اجرایی نوروز برای ارائه خدمات امنیتی و در زمینه فعالیت های نظارتی تنظیم بازار و سایر خدمات بهداشتی و درمانی آمادگی شان را اعلام کردند .
استاندار تهران هدفی را که استانداری تهران دنبال می کند توسعه صنعت گردشگری و رضایتمندی شهروندان عنوان کرد و گفت: ما یک سری تصمیمات استانی را در شهرستان ها با محوریت فرمانداران محترم دنبال می کنیم تا بتوانیم اگر کمبودی در این مناطق احساس می شود برطرف کنیم .
محسنی بندپی در ادامه خبرداد: هتلداران و مهمانپذیران در این جلسه اعلام آمادگی کردند که در ایام نوروز برای کسانی که می خواهند از هتل های پنج ستاره و چهارستاره استفاده کنند تخفیفات ویژه ارائه می دهند.
وی از دیگر مواردی که در جلسه ستاد نوروزی مطرح شد افزایش ساعات کار متروی فرودگاه امام خمینی و کاهش فاصله زمانی بین تردد دو قطار را عنوان کرد و گفت: قرار شد در راستای عملیاتی کردن این تغییر برنامه در متروی فرودگاه امام خمینی با شهرداری تهران مکاتبه و همکاری کنیم.

بندپی درباره چهارشنبه آخر سال نیز از صدا و سیما درخواست کرد که موازین بهداشتی این روز را آموزش دهد تا  خانواده ها از حوادث نگران کننده مصون باشند.
وی در ادامه گفت: نیروی محترم انتظامی آمادگی خود را برای ارائه خدمات در این روز اعلام کرده و ما نیز یک برنامه فرهنگسازی و ارتقاء دانش آحاد جامعه را در برنامه خود داریم و همه تلاش می کنیم تا شاهد حوادث تلخ نباشیم.
نویسنده:نغمه علی بیک زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: