پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۲۸۱۸
تاریخ انتشار: ۰۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۷:۱۶
سیستان و بلوچستان-فرمانده انتظامی استان از درگیری مسلحانه تکاوران پلیس با کاروان مسلح مواد مخدر در شهرستان "مهرستان" و کشف بزرگترین محموله مواد افیونی در کشور طی سال جاری خبر داد.
گیتی آنلاین_ سردار "محمد قنبری" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح جزئیات این خبر، گفت: تیم های اطلاعاتی و عملیاتی پليس مبارزه با موادمخدر استان سیستان و بلوچستان با یک سری کار گسترده اطلاعاتي به سرنخ هايي مبنی بر ورود کاروان مسلحانه مواد مخدر از مرز شرقی کشور به حوزه استحفاظی شهرستان"مهرستان" دست يافتند.
وی افزود: ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان مهرستان پس از چند شبانه روز تلاش گسترده میدانی در این مناطق صعب العبور، سرانجام غروب روز گذشته اعضاء این شبکه بزرگ قاچاق را که به صورت کاروانی در حال جابه جایی محموله سنگین مواد مخدر در یکی از روستاهای منطقه "آشار" شهرستان "مهرستان" بودند، شناسایی و به صورت نامحسوس تحت نظر قرار دادند.
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: پس از طی مسافتی در یکی از محورهای کوهستانی اعضای این کاروان مسلح در حلقه محاصره تکاوران پلیس گرفتار و درگیری مسلحانه آغاز شد که 8 ساعت به طول انجامید که در این درگیری ها دو نفر از سوداگران مرگ کشته و 39 نفر دستگیر شدند.
این مقام ارشد انتظامی در استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در این عملیات نفس گیر که تا پاسی از شب ادامه داشت پس از پاک سازی منطقه بیش از 8 تن تریاک، 17 دستگاه خودرو و مقادیری سلاح و مهمات نیز کشف شد.
سردار قنبری با اشاره به اینکه این محموله بزرگترین محموله کشف شده در کشور طی سال جاری بوده، خاطر نشان کرد: کارکنان نیروی انتظامی با هوشیاری کامل در گلوگاه ها و ورودی های قاچاق حضور فعال دارند و در راه مبارزه با مواد مخدر به عنوان بلای خانمان سوز در جامعه از هیچ گونه تلاشی فروگذار نخواهند کرد.#
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: