پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۲۸۲۹
تاریخ انتشار: ۰۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۵
پیام حمزه زاده رئیس سازمان سینمایی حوزه هنری به جشنواره «فیلم 100»
دوازدهمین جشنواره بین‌المللی «فیلم 100» از امروز در پردیس سینمایی آغاز می‌شود و به مدت دو روز میزبان بیش از 400 سینماگر از ایران و جهان است.

پیام حمزه زاده رئیس سازمان سینمایی حوزه هنری به جشنواره «فیلم 100»:

توجه به ابزارهایی تازه و خلاقانه‌تر نیاز سینمای امروز است

دوازدهمین جشنواره بین‌المللی «فیلم 100» از امروز در پردیس سینمایی آغاز می‌شود و به مدت دو روز میزبان بیش از 400 سینماگر از ایران و جهان است.

به گزارش روابط عمومی جشنواره «فیلم 100»؛  محمد حمزه زاده رئیس سازمان سینمایی حوزه هنری همزمان با آغاز این رویداد سینمایی و جشن سینماگران جوان کشور طی پیامی به این جشنواره نوشت: هنر امروز، برای جاودان شدن و برقراری ارتباط با جامعه‌ای که درگیر سرعت و شتاب است، چاره‌ای ندارد جز توجه به ابزارهایی تازه و روش‌هایی خلاقانه‌تر.

جشنواره بين‌المللي «فیلم 100»، مسیری است که بیش از ده سال پیموده شده و اكنون در روند رشد، شکفتگی و بالندگي خود قرار دارد. نهال تنومند فیلم‌های اخلاقی، قلب مخاطبانی را تسخیر کرده که هنر را برای تعالی روح و جان می‌خواهند و سینما برایشان ابزاری است تا از اخلاق سخن بگویند.

آرزوی همه ما رشد فیلمسازانی است که تعهد و تخصص را پیوند بزنند و در دوران تازه حیات نظام مقدس جمهوری‌اسلامی، و آغاز عصر تازه انقلاب در چهل سالگی، پرچمدار سینمای معنوی و اخلاقی باشند.

 جشنواره بين‌المللي فیلم 100، زمینه رشد و نمو سینماگرانی است که این هنر صنعت جذاب را با محتوایی عمیقا مذهبی و دینی و مفاهیم شریف اجتماعی و فرهنگی به ضیافت چشمان مخاطبان می برند.

تردید نداریم که از رهگذر این حرکت خوب سینمایی نسل جدیدی از فیلمسازان و سینماگران متولد می‌شوند که در آینده سینمای این مرز و بوم افتخار می‌آفرینند.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: