پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۲۲۸۹
تاریخ انتشار: ۱۳ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۴
گیتی آنلاین-رفسنجانی که در نقد سیاست‌های اقتصادی دولت‌های دیگر بر رعایتشان و احترام مردم و کشور تأکید ظاهری زیادی دارد در زمان ریاست جمهوری خود تلاش داشت تا از صندوق خیریه بودائیان وام بگیرد.
هاشمی رفسنجانی که در نقد سیاست‌های اقتصادی دولت‌های دیگر بر رعایتشان و احترام مردم و کشور تأکید ظاهری زیادی دارد در زمان ریاست جمهوری خود تلاش داشت تا از صندوق خیریه بودائیان وام بگیرد.

در خاطرات هاشمی دراین‌باره می‌خوانیم:

پنج‌شنبه 7 مرداد 1372:

«آقای نوربخش وزیر امور اقتصادی و دارایی تلفنی اطلاع داد که کار وام ۱۰ میلیارد دلاری به پایان نزدیک می‌شود و انتظار می‌رود تا دو سه روز دیگر به حساب ما واریز شود. قراینی هست که رهبران چین حمایت جدی از آن وام دارند. گویا از اندوخته‌های صندوق خیریه بودائیان است. این وام شرایط مناسبی دارد...»[1]

معلوم نیست هاشمی رفسنجانی که مدعی لزوم رعایت کرامت مردم است چگونه وام گرفتن از صندوق خیریه که یعنی صدقات بودائیان است را برای کرامت مردم مناسب می‌دانسته است؟

منبع: مشرق

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: