پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۲۸۹۳
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۷
«اطلاعیه شماره 4 هیات نظارت بر انتخابات اتاق تهران»
هیات نظارت بر انتخابات اتاق تهران طی اطلاعیه‌ای نحوه اطلاع‌رسانی و خبردهی از فرآیند انتخابات با حضور نمایندگان رسانه‌ها را توضیح داد.

هیات نظارت بر انتخابات نهمین دوره هیات نمایندگان اتاق تهران در اطلاعیه‌ای، ضمن دعوت از خبرنگاران، عکاسان و اصحاب رسانه‌های رسمی کشور شامل خبرگزاری‌ها، روزنامه‌ها و سایت‌های خبری ثبت‌شده به حضور پوشش رسانه‌ای این رویداد، برخی الزاماتی که باید در این روز از سوی اصحاب رسانه رعایت شود را اعلام کرد.

در اطلاعیه شماره چهار هیات نظارت بر انتخابات نهمین دوره هیات نمایندگان اتاق تهران آمده است:

برای پوشش خبری و تصویری انتخابات اتاق تهران و به دلیل ضرورت شفافیت و صداقت در اطلاع‌رسانی، به خبرنگاران حوزه اتاق تهران و عکاسان روزنامه‌ها، نشریات، خبرگزاری‌ها و سایت‌های خبری رسمی و ثبت شده، بعد از شناسایی و ثبت‌نام توسط روابط عمومی، یک کارت شناسایی گردن‌آویز تحویل داده می‌شود که در زمان حضور در محل انتخابات باید آن را همراه خود داشته باشند. لازم به ذکر است دارندگان این کارت صرفاً مجاز به تردد در محل‌های مجاز و حضور در اتاق خبرنگاران هستند و ورود به زون‌های رأی‌گیری ممنوع است.

لازم به ذکر است ورود افراد غیرخبرنگار، وابستگان و فعالان رسانه‌ای نامزدها به حوزه انتخابات ممنوع است و به آنها اجازه حضور بین خبرنگاران داده نخواهد شد. ضمن این که از هر رسانه حداکثر یک خبرنگار و یک عکاس می‌تواند در محل انتخابات حضور داشته باشد.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: