پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۲۹۴۶
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۰:۲۹
گروه رسانه ای چین و استانداری گوانگ دونگ 11 اسفند در مراسمی توافق نامه چارچوب همکاری امضا کردند.

لی شی، دبیر حزب کمونیست استان گوانگ دونگ، شن های شیونگ رییس گروه رسانه ای چین و ما شینگ ژوی، استاندار گوانگ دونگ در این مراسم شرکت کردند.

طبق این توافق نامه همکاری، گروه رسانه ای چین دفتر مرکزی منطقه خلیج بزرگ گوانگ دونگ-هنگ کنگ-ماکائو و دفتر مرکزی استان گوانگ دونگ در شهر گوانگ جو و دفتر خبرنویسی منطقه خلیج گوانگ دونگ-هنگ کنگ-ماکائو را در شهر شن جن ایجاد می کند.

دو طرف همچنین طبق این توافق نامه، به توسعه سازوکار همکاری در تولید فیلم و برنامه های تلویزیونی می پردازند و همکاری ها در تکنولوژی 5G، 4K، و 8K را آغاز می کنند.

شن های شیونگ رییس گروه رسانه ای چین در سخنرانی خود در این مراسم گفت: این گروه رسانه ای در تلاش است تا با ادغام و هوشمندسازی رسانه ها با روش «4K به اضافه 5Gو هوش مصنوعی»، به یکی از با نفوذترین رسانه های جریان اصلی دنیا تبدیل شود و مایل است تا همکاری راهبردی با استان گوانگ دونگ را تعمیق بخشد.

ما شینگ ژوی، استاندار گوانگ دونگ در سخنرانی خود گفت: دو طرف باید با استفاده از فرصت ناشی از ایجاد منطقه خلیج بزرگ گوانگ دونگ- هنگ کنگ- ماکائو، با استفاده از امتیازات و مزایای خود همکاری خود را تعمیق بخشند.

دلتای رود جوجیانگ یکی از مناطق چین است که از اقتصاد فعال تر برخوردار است.

نویسنده:مهدی زال زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: