پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۲۲۹۷
تاریخ انتشار: ۱۳ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۵
گیتی آنلاین-با گذشت ٢ روز از آغاز طوفان و سیل در استانهای شمالی و شمال غربی، تاكنون ٧ نفر جان خود را از دست داده اند.
 سیل و طوفان از روز گذشته در استانهای آذربایجان شرقی، اردبیل، سمنان، مازندران و گلستان آغاز شده و خسارات مادی و جانی فراوانی بر جا گذاشته است.

تاكنون بر اثر وقوع سیلاب ٣ نفر در روستای آق لر و یك نفر در شهر آمل جان خود را از دست داده اند.

همچنین رعد و برق در آزادشهر، آمل و قائمشهر نیز جان ٣ نفر را گرفته است.

ناصر چرخساز رییس سازمان امداد و نجات هلال احمر با تایید خبر جان باختن ٧ نفر به خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان گفت: امدادگران از روز گذشته تاكنون به ٦ هزار و ٣٤١ نفر امداد رسانی كرده و ٢٠ نفر را اسكان اضطراری داده اند.

وی با بیان اینكه ١٣٨ شهر و روستا با سیل و طوفان دست و پنجه نرم می كنند گفت: بر اثر سیل و طوفان ٣ نبر مجروح شدند كه به مراكز درمانی انتقال یافتند، همچنین ٤ نفر نیز از مرگ نجات یافته و به مناطق امن منتقل شدند.

رییس سازمان امداد و نجات ادامه داد: تا این لحظه ٥٦ واحد مسكونی از لجن تخلیه و ٤ دستگاه خودرو از گل و لای بیرون كشیده شده است.

وی با اشاره به اینكه امدادرسانی در مازنران ادامه دارد گفت: تا این لحظه ٨ هزار و ٤٤٠ كیلوگرم نایلون و ٩٢ تخته پتو میان سیل زدگان توزیع شده است.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: