پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۲۹۷۰
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۷
نوروزی:
وزیر صنعت ، معدن، تجارت کافی است یک معاون قوی بگذارد و تمام اختیارات را به او بدهد که اداره کل های بازرگانی را احیاء کند.


حسن نوروزی نماینده شهرستان بهارستان در گفتگو با نغمه علی بیک زاده خبرنگار گیتی آنلاین گفت:  در گذشته یک اداره صنعت و معدن داشتیم، یک اداره بازرگانی داشتیم.

نوروزی در ادامه گفت: الان تمام آن مکان های ادارات وجود دارد.

وی تصریح کرد:وزیر صنعت ، معدن، تجارت کافی است یک معاون قوی بگذارد و تمام اختیارات را به او بدهد که اداره کل های بازرگانی را احیاء کند. ادارات شهرستانی و بخشی همه را احیاء کند. طبیعتا اصناف و تعزیرات و اتحادیه ها و خود اداره بازرگانی، کنترل بازار و تنظیم بازار خودش میتواند خودگردان خودش را احیاء کند. 

نماینده بهارستان اضافه کرد: ایشان باید جرئت کند و دست از قدرت طلبی بردارد. یک معاون قوی بگذارد و ایشان را به صورت مستقل برای احیای بازرگانی مامور کند . حالا اسم او می شود معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت.

این نماینده مجلس اشاره کرد: مثل اداره راه و اداره مسکن که آقای آخوندی آنها را دو تا اداره کرد ایشان باید این کار را انجام دهد. وی توصیه کرد : نیرویی را از مدیران کل بازرگانی قبلی برای این امر انتخاب کند ما سی استان داریم و سی نفر در کشور هستند که این سوابق را دارا هستند.


وزیر صنعت، معدن، تجارت در گفتگو با نغمه علی بیک زاده خبرنگار گیتی آنلاین، به این سوال که آیا ابزارهای لازم برای انتظام بخشیدن به فعالیت های بازرگانی کشور در اختیارتان هست پاسخ منفی داد.  

رحمانی گفت : در شورای عالی هماهنگی موضوع ادغام وزارت بازرگانی با وزارت صنعت، معدن، تجارت در حال بررسی و کار کارشناسی  است.  وی معتقد است که مدیریت فعالیت های بازرگانی کشور به انسجام بیشتری نیاز دارد.


نویسنده:نغمه علی بیک زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: