پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۲۹۷۳
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۵
شاهین شهردای بوشهر یک - خونه به خونه بابل صفر
اولین برد عبدالله ویسی با سفید پوشان بوشهری در خانه با شکست تیم اکبر اوتی

از سری مسابقات دسته یک فوتبال کشور  ( جام آزادگان) عصر  یکشنبه  دوازدهم اسفند ماه در استادیوم شهید بهشتی بوشهر،تیم های شاهین بوشهر و خونه بخونه بابل به مصاف هم رفتند که پس از 90 دقیقه تلاش ، این تیم میزبان بود که  با گل دقیقه 55 محمد محبی به یک پیروزی شیرین  دست یافت.

ترکیب شاهین بوشهر: علی محمد نعمتی، مرتضی غلامعلی تبار، حسن نجفی، علی گودرزی، کمال الدین نیک خو، امیرحسین موسی زاده، میلاد صارمی، محسن فیاض بخش، محمد محبی، محمد لطفی و بهمن سالاری

ترکیب خونه به خونه بابل: رضا حیدری، امید سام کن، جواد شفیعی، وحید نعمتی، هادی خیری، مجید جلالی فر، سجاد جعفری، مهدی حنفی، محمود مطلق زاده، پویا پورعلی و اسماعیل کیانی

به گزارش خبرگزاری گیتی آنلاین ؛ دراین دیدار که استقبال خوبی هم از سوی تماشاگران صورت گرفت دو تیم با شناخت کافی که از داشتند، یک بازی زیبا را بعمرض نمایش گذاشتند و از همان ثانیه ای ابتدای بازی این  شاهین بود که خطر بسیار جدی را روی دروازه مهمان بوجود آورد که با اندک اخلافی به اوت رفت ،تا نشان دهد که برای برد پا به میدان مسابقه گذاشته است.

اما در نیمه دوم و بعد از اینکه شاهین گل خود را بثمر رساند ،این تیم مهمان بود که نبض بازی را بدست گرفت و با حملات پر تعداد خود سعی در بثمر رساندن گل داشت که با هوشیاری مدافعین و دروازه بان شاهین،همان نتیجه یک بر صفر تا پایان باقی ماند و شاهین بوشهر به یک برد شیرین دست یافت تا هم از کورس قهرمانی عقب نماند و هم اینکه اولین برد عبدا.. ویسی در بوشهر با تیم شاهین بدست آمد . این برد باعث شد  از لحاظ روحی  تیم شاهین شهرداری در وضعیت خوبی قرار گیرد و خود را آماده بازی در هفته بعد مقابل نود ارومیه در شهر ارومیه نماید.

اکبر میثاقیان سرمربی خونه بخونه بابل پس از پایان بازی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خوشحالم که باز در بوشهر و در جمع مردمان خونگرم بوشهر هستم و خاطرات خوبی با شاهین و مردمان شاهین در لیگ برتر داشتم، و شاهین همیشه شاهین است و یک تیم دوست داشتنی است، ولی با احترامی که به تیم میزبان قاۓلم اما تیم من می بایست بازی را  نتیجه سه بر یک پیروز میشد،ولی با یک اشتباه که بصورت  تیمی انجام دادیم گل را دریافت کردیم، اصلا حق ما باخت نبود،و تیم خونه بخونه بمراتب بهتر از شاهین که در جدول  جایگاه دوم را دارا میباشد  بازی کرد ،

سرمربی خونه بخونه در ادامه افزود ؛اگر لیگ یک از اول شروع شود مطمین باشید من با همین تیم که پانزدهم است و با همین بازیکنان قهرمان همین لیگ میشم .بهرحال به تیم شاهین و تماشاگرانش و مردمان خوب بوشهر بابت این برد تبریگ میگم و داور مسابقه هم خوب بود و مشکل خاصی نداشت و به تیم داوری هم تبریک میگم.

عبدال.. ویسی نیز پس از  پایان بازی در جمع خبرنگاران گفت ؛ امروز یک بازی بسیار فشرده و پر استرس برای تیم بود،  اما بازیکنان تیمم تمام وجود و تمرکز خود را برای نیمه دوم گذاشتند که این اتفاق با گلی که بثمر رساندیم افتاد و به بازیکنانم تبریک میگویم، از تماشاگران هم که تا لحظات آخر از تیم حمایت میکردند تشکر میکنم و این برد را به این تماشاگران فهیم شاهینی تقدیم میکنم.

سرمربی شاهین شهرداری بوشهر در ادامه گفت؛امروز نسبت به بازیهای گذشته از لحاظ تاکتیکی بهتر بودیم وبازیکنان  بلاخره توانستند  چند پاس  بهم بدهند و به دروازه نزدیکتر شوند و همچنین توانستند چند ضربه ایستگاهی بگیرند ،اما تیم از لحاظ تاکتیکی هنوز کار دارد ولی در حال حاضر گرفتن امتیاز و برد در زمین مسابقه مهمتر است .

ویسی همچنین گفت؛ بازیکنانم در خارج از خانه بخاطر اینکه فشار میزبانی ندارند از استرس کمتری برخوردارند و میتوانند بازی بمراتب بهتری را نسبت در خانه انجام دهند، و امیدوارم بازی بعد در ارومیه و مقابل تیم نود ارومیه را با یک برد به پایان برسانیم و و در کورس قهرمانی باشیم.هدف ما شک نکید صعود به لیگ برتر است و همان یک امتیاز در بازی قبل خیلی به تیم کمک کرد که با اختلاف بسیار اندکی در تعقیب صدر نشین باشیم ، در مورد داوری هم باید بگویم که داوری خوب بود و مورد خاصی نداشت.
شاهین شهرداری بوشهر هم اکنون با 42 امتیاز و یک بازی بیشتر نسبت به گل گهر 43 امتیازی در جایگاه دوم جدول قرار دارد.
 

خبرنگار ؛ کریم زنگنه نژاد
نویسنده:کریم زنگنه نژاد
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: