پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۲۹۸۴
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۲
​همزمان با برگزاری مراسم اختتامیه بیست و چهارمین دوره مسابقات اعطا شد؛
مراسم اختتامیه بیست و چهارمین دوره مسابقات فوتبال پیشکسوتان کشور جام «یونس شکوری» با تقدیر از نایب قهرمانی تیم فوتبال پیشکسوتان بانک صادرات ایران و اعطای جام آقای گل این مسابقات به یکی از بازیکنان این تیم همراه شد.
به گزارش روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، در این مراسم که با حضور شهردار منطقه هفت تهران، پیشکسوتان و پایه‌گذاران فوتبال ایران و برخی چهره‌های ماندگار این رشته از جمله حسین کلانی، ناصر ابراهیم، حسن روشن، مهدی مناجاتی، بهتاش فریبا، پرویز مظلومی و سایر بازیکنان و علاقه‌مندان پیشکسوت این رشته ورزشی برگزار شد، جام نایب قهرمانی این دوره از مسابقات در رده سنی بالای ٦٥ سال  توسط ناصر ابراهیمی به ایرج عباسیان، نماینده تیم پیشکسوتان بانک صادرات ایران اهدا شد. 
همچنین در همین رده سنی، پرویز آراسته از تیم پیشکسوتان بانک صادرات ایران  با ٦ گل زده، موفق به دریافت جام «آقای‌گل» این مسابقات شد.
در این مراسم که با اجرای اسماعیل کوثری، پیشکسوت فوتبال، مجری و هنرمند سینمای کشور نیز همراه بود، از چهره‌‌های تاثیرگذار فوتبال کشور نیز قدردانی شد.
کوثری گفت: این مسابقات که امسال بیست و چهارمین دوره آن برگزار شد، تاریخ فوتبال ایران را به طور زنده روایت کرد و به نوعی بازآفرینی روزهای پر افتخار فوتبال کشور را رقم زده است.
جام «یونس شکوری» با حضور ١٥٠٠ ورزشکار در قالب ١٠٠ تیم و هفت رده سنی از ٣٥ تا ٦٥ سال با حمایت شهرداری تهران و میزبانی ورزشگاه شهید شیرودی برگزار شد و تیم پیشکسوتان بانک صادرات ایران متشکل از علی سواری، داود صادقی‌نژاد، حسین تربتی، پرویز آراسته، علی حسام، جواد زمردیان، منصور حافظی‌زاده، محمد ایزدپناه، حسن هنرور، سامی زاهدی، مرتضی همایون‌اصل، علیرضا پورجمالی، به سرپرستی ایرج عباسیان و مربیگری خلیل مسگرنیا در گروه یک این رقابت‌ها پس از برتری مقابل تیم‌های شاهین، وحدت، راه‌آهن و عقاب، در فینال با پذیرش شکست ٢ بر صفر مقابل تیم کیان، به عنوان نایب قهرمانی دست یافت.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: