پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۳۰۰۵
تاریخ انتشار: ۰۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۱
گیتی آنلاین - کرمانشاه - فرماندار جوانرود با اشاره به اهمیت منابع طبیعی و محیط زیست گفت: برای حفظ و احیای منابع طبیعی باید از تمام ظرفیت های شهرستان مانند آموزش و پرورش، دانشگاهها، بسیج و سازمان های مردم نهاد استفاده کرد.
فرماندار جوانرود با اشاره به اهمیت منابع طبیعی و محیط زیست گفت: برای حفظ و احیای منابع طبیعی باید از تمام ظرفیت های شهرستان مانند آموزش و پرورش، دانشگاهها، بسیج و سازمان های مردم نهاد استفاده کرد.
به گزارش گیتی آنلاین رستگار یوسفی روز سه شنبه در جلسه هماهنگی هفته منابع طبیعی با بیان اینکه حفظ و حراست از منابع طبیعی نباید مختص به یک هفته باشد، افزود: اگر محیط زیست را حفظ نکنیم آیندگان ما را محاکمه خواهند کرد بنابراین نیاز است همیشه به فکر حفظ و احیای منابع طبیعی باشیم.
وی معضلات زیست محیطی را یادآور شد و اظهار داشت: هر طرحی که در شهرستان جوانرود اجرا می شوند باید پیوست زیست محیطی داشته باشد.
یوسفی با اشاره به کمبود سرانه فضای سبز شهرستان خاطرنشان کرد: نهال کاری در پیاده روها، بوستان ها، اماکن عمومی و حاشیه شهر در دستور کار مسئولان قرار گیرد.
وی به مخاطرات و تهدیدهای زیست محیطی اشاره و یادآور شد: اگر به فکر حفظ و صیانت از منابع طبیعی و محیط زیست نباشیم شاهد تهدیدهای زیست محیطی خواهیم بود.
مدیر منابع طبیعی و آبخیزداری جوانرود نیز گفت: سه هزار اصله نهال در هفته منابع طبیعی در این شهرستان غرس می شود.
جواد ملکی افزود: این نهال ها از نوع غیرمثمر مانند زبان گنجشک، عرعر و اقاقیا هستند.
شهرستان جوانرود بیش از 62 هزار هکتار اراضی ملی و منابع طبیعی دارد.
شهرستان جوانرود با بیش از 75 هزار نفر جمعیت در 86 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه واقع شده است./ ایرنا
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: