پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۳۰۲۲
تاریخ انتشار: ۰۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۱
رییس انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان گنبدکاووس ؛
گنبدکاووس-امراله عباسی گفت: مصرف کننده به عنوان آخرین عنصر چرخه تولید حق دارد تا از اطلاعات کامل محصولات تولید شده اعم از تاریخ تولید،تاریخ انقضا،وزن و قیمت اطلاع داشته باشد.
به گزارش گیتی آنلاین ؛ رییس انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان گنبدکاووس در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت:انجمن حمایت از حقوق مصرف کننده یک تشکل غیر دولتی و غیر سیاسی است که با هدف حمایت از حقوق مصرف کنندگان در چارچوب قانون و با همکاری آحاد مردم تشکیل شده است.

امراله عباسی اضافه کرد:مصرف کنندگان می توانند با ایجاد تشکل های مردم نهاد حقوق خود را پیگیری نمایند و در این راستا می توان به شکل گیری تشکل غیر دولتی بنام "انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان" اشاره کرد که در سطح ملی،استانی و شهرستانی از سال 1388 در راستای احیای حقوق مصرف کنندگان در قالب برگزاری انتخابات آغاز به کار نمود.

وی افزود: مصرف کننده به عنوان آخرین عنصر چرخه تولید حق دارد تا از اطلاعات کامل محصولات تولید شده اعم از تاریخ تولید،تاریخ انقضا،وزن ، قیمت و ... اطلاع داشته باشد.

عباسی اشاره کرد:انتخاب روز 9 اسفند بعنوان روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان ، کمک به ایجاد رقابتی سالم و تشویق واحد ها تولیدی و خدماتی در راستای حمایت از حقوق مصرف کنندگان می باشد.نویسنده:رحمت گلستانی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: