پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۳۰۳۸
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۰:۵۰
محسنی بندپی :
مصلی امام خمینی (ره)، پارک ولایت و فرهنگسرای خاوران محل برگزاری نمایشگاه های بهاره تهران هستند و از ساعت 11 صبح تا 9 شب پذیرای شهروندان تهرانی است.
به گزارش نغمه علی بیک زاده خبرنگار گیتی آنلاین، محسنی بندپی در جمع خبرنگاران گفت : براساس ارزیابی عملکرد غرفه هایی که هر ساله به عنوان غرفه ها و نمایشگاه های بهاره کالاهای تولید داخل را در معرض خرید و قضاوت مردم قرار می دادند امسال هم در همان راستا سه نمایشگاه بهاره فعلا در سطح شهر تهران یکی در ضلع جنوبی مصلی امام (ره) و یکی در پارک ولایت و یکی هم در فرهنگسرای خاوران که در ضلع جنوبی مصلی از دیروز شروع به کار کرد و ساعت کار این نمایشگاه از 11 صبح است تا 9 شب باز است.
استاندار تهران اهداف این نمایشگاه را اینگونه تبیین کرد:  اولا مردم مایحتاج عمومی خودشان را از قبیل پوشاک و لباس و آجیل را با اطمینان خاطر تهیه کنند.
وی توضیح داد: اجناس هم از لحاظ کیفی و هم به لحاظ قیمت توسط اتحادیه اصناف کشور و سازمان صنعت، معدن، تجارت استان نظارت می شود و مردم اطمینان دارند که کالاهایی که در این غرفه ها و این نمایشگاه ها خریداری می کنند از کیفیت مطلوبی برخوردار هستند و از طرف دیگر ما در این نمایشگاه ها عرضه مستقیم داریم یعنی پانصد و هفتاد غرفه که در این نمایشگاه راه اندازی شده و عرضه کنندگان مستقیما تولیدات خود را در معرض خرید مردم قرار می دهند و کاری که اتحادیه انجام داده این است که کلیه کالاها را به لحاظ قیمت ارزیابی کرده و قیمت جنسی هم که مورد تایید اتحادیه بوده را پلمپ کرده که مشتری وقتی می آید بداند که این نمونه ارزیابی شده و به عنوان شاهد مدنظر است و مورد فروش که قرارمی گیرد مشتری می تواند اطمینان داشته باشد که قیمت و کیفیت اجناس مورد ارزیابی دقیق قرارگرفته است.
 وی افزود: نمایشگاه بهاره مورد استقبال مردم قرارگرفته و این نشاندهنده آن است که مردم به دنبال این هستند که از محل هایی که به لحاظ سلامت و کیفیت و قیمت مطمئن هستند کالاهای خود را خریداری کنند. 
وی اظهار امیدواری کرد: امید است این همفکری ای که بین سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، اتحادیه اصناف کشور و استانداری توانسته شکل بگیرد رضایتمندی مشتریان را و تشویق تولیدکنندگان داخلی را فراهم کند تا بتواند رونقی در اشتغال و افزایش تولید در پی داشته باشد.
بندپی درباره تقویت حمل و نقل عمومی برای دسترسی خریداران گفت: شهرداری اعلام آمادگی کرده در محل نمایشگاه ها سرویس های فوق العاده تری را تدارک ببیند و توانسته ایم همکاری شهرداری را در این زمینه جلب کنیم. 
استاندار تهران درباره عرضه محصولات خانگی در نمایشگاه گفت: محصولات خانگی نیز باید ارزیابی کیفی و قیمتشان انجام شود و از طریق غرفه تولیدکنندگان عرضه شود.
محسنی بندپی نبود سردخانه استاندارد و مجهز را از دلایل عرضه نشدن گوشت و مواد پروتئینی عنوان کرد و گفت: داریم تدبیر 
نویسنده:نغمه علی بیک زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: