پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۳۰۳۹
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۱:۲۶
رئیس اتاق اصناف تهران :
قاسم نوده فراهانی هدف ما در نمایشگاه بهاره حمایت از محصولات داخلی است و البته بازرسی و نظارت اتاق اصناف از امروز در نمایشگاه مستقر می شود.
قاسم نوده فراهانی رئیس اتاق اصناف تهران در گفتگو با نغمه علی بیک زاده خبرنگار گیتی آنلاین در مورد امکاناتی که در اختیار غرفه داران نمایشگاه بهاره قرار گرفته است، گفت: غرفه برای عرضه محصولاتشان در اختیارشان قراردادیم. امکاناتی از لحاظ امنیتی، قیمت گذاری، کارشناسی در اختیار تولیدکنندگان قرار گرفته است. همچنین دستگاه کارتخوان در اختیارشان قراردادیم که راحت باشند.
فراهانی در پاسخ به این سوال که غرفه های بهاره در اختیار چه کسانی قرار گرفته است گفت: این عرضه کنندگان محصولات در نمایشگاه بهاره همه تولید کننده هستند و هدف ما هم حمایت از تولیدکننده داخلی است.
بازرسی نظارت اتاق اصناف برای نظارت بر قیمت ها از امروز در نمایشگاه بهاره مستقر است. یک کمیته کارشناسی داریم که این کمیته کارشناسی که سه یا چهار گروه هستند کالایی که اینجا عرضه میشه را از لحاظ کیفیت و کمیت و قیمت کارشناسی کردند نمونه اش را پلمپ کردند و در اختیار مردم گذاشتند. نظر کمیته کارشناسی برای ما مورد پذیرش است. 
نمایشگاه واقع در ضلع جنوبی مصلی تهران از امروز 14 اسفندماه شروع شده و تا بیست و هشتم ادامه دارد.
نمایشگاه پارک ولایت از 15 تا 24 دایر می شود و نمایشگاه بهاره در فرهنگسرای خاوران از 18 تا 27 است.
نویسنده:نغمه علی بیک زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: