پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۳۰۵۱
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۶
در مراسم تجلیل از برترین‌های بخش کشاورزی لرستان صورت گرفت؛
خرم آباد- درمراسم سی و سومین دوره معرفی و تجلیل از تولیدکنندگان و بهره برداران برتر ملی و استانی بخش کشاورزی لرستان، شرکت هیوا رضوان لرستان عنوان برتر را کسب کرد.

به گزارش گیتی آنلاین، این مراسم 12 اسفندماه  با حضورمعاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری، رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان، مشاور استاندار، مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری، مدیران دستگاههای اجرایی استان، مدیران کل ادارات تابعه سازمان جهاد کشاورزی ، مدیران جهاد کشاورزی شهرستانها، مسئولین مراکز جهاد کشاورزی ، کارشناسان بخش کشاورزی استان و بهره برداران و تولیدکنندگان بخش کشاورزی استان  به منظور معرفی برترین‌های هر بخش، در محل سالن اجتماعات سازمان جهاد کشاورزی لرستان برگزار گردید.

در بخش شرکتهای مشاوره ای شرکت هیوا رضوان لرستان به مدیریت محدرضا کمالوندی توانست عنوان برتر را به خود اختصاص دهد، شرکت هیوا رضوان لرستان از سال ۱۳۸۸ تاکنون در بخشهای مختلف کشاورزی و منابع طبیعی و نیز محیط زیست فعالیت داشته  ودارای رتبه‌‌های ممتازی در بخش‌های زراعت، باغبانی،  شیلات، علوم دام و طیور، منابع طبیعی، محیط زیست و مکانیزاسیون و نیز دارای لوایح تقدیر و تجلیل از کلیه ای مدیران ادارات کل وابسته به سازمان جهاد کشاورزی لرستان و سازمان صنعت و معدن و تجارت می باشد.

همچنین شرکت مذکور در طرح‌های عام المنفعه و خیرین و هیئات مذهبی و فرهنگی نیز حضوری فعال دارد و برای دوسال متوالی عنوان برترین شرکت بسیج مهندسین کشاورزی استان لرستان و کل کشور را کسب کرده است.

ازعمده فعالیتهای این شرکت می‌توان به برگزاری دوره‌های تسهیلگری و ترویجی در سطح استان، سر تسهیلگری بسیج مهندسین کشاورزی لرستان و بسیج سازندگی و اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان و اشاره کرد.

مطالعات آبزی پروری بزرگترین سد استان لرستان سد رودبار و کزنار ومرووک دورود، برگزاری بزرگترین جشنواره‌ی ملی طبخ آبزیان، ایجاد پنج کانال آبرسانی مزارع کشاورزی، سرشماری دام سالهای ۱۳۸۹ و ۱۳۹۰ ،اصلاح و نظارت برسیلوهای دامی، انجام پنج مزرعه ای آرمانی در پنج سال متوالی، برگزاری بیش از ۲۰۰ کلاس آموزشی و فنی و حرفه ای در سطح استان، برگزاری هفت جشنواره ای آسمانی و شهرستانی و دهستانی و همچنینن برنامهای توانمندسازی زنان روستایی و جوامع محلی توسط استانداری از جمله فعالیت‌های خوب صورت گرفته در شرکت هیوا رضوان می باشند.

لازم به ذکر است  این شرکت ۴۸ نفر عضو دارد که به تفکیک جنسیت 24 نفر از کارشناسان و مهندسین زن و ۲۴ نفردیگر متخصصان مرد در بخش های مختلف کشاورزی می باشند.

 

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: