پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۳۰۹۵
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۴
‍ ‍ ‍ اکبر حیدری:
گیتی آنلاین _ جمعی از مسئولین و مدیران شهری و اصحاب رسانه استان البرز در دیداری صمیمی از محمد ابراهیم رنجبر پیشکسوت رسانه استان و قدیمی ترین روزنامه فروش جهان عیادت کردند.

در حاشیه این دیدار حیدری مدیر عامل خانه مطبوعات استان البرز گفت:  محمد ابراهیم رنجبر از سرمایه های رسانه ای کشور است و باعث افتخار است که امروز می توانیم از وی عیادت کنیم.

وی با اشاره به سوابق ارزشمند رنجبر در عرصه روزنامه نگاری افزود: قدیمی ترین روزنامه فروش جهان بودن مهم ترین دلیل شهرت آقای رنجبر است که در کتاب گینس نیز ثبت شده است اما این مرد بزرگ سوابق ارزشمندی در زمینه نویسندگی کتاب و روزنامه از سال های دور تا امروز دارد.

مدیر عامل خانه مطبوعات افزود: بسیار خرسندیم که قدیمی ترین روزنامه فروش جهان در استان البرز زندگی می کند و همنشینی با این مرد باعث افتخار جامعه رسانه ای استان البرز است.

حیدری در ادامه به حمایت مدیران کل سطح استان از آقای رنجبر اشاره کرد و اظهار داشت: طی اقدامی پسندیده در طول مدت بیماری آقای رنجبر شاهد حضور پر مهر برخی اعضای محترم شورای شهر و مدیران کل سطح استان در منزل وی جهت عیادت از او هستیم که این امر نشانه اهمیت پیشکوتان رسانه به عنوان سرمایه های این عرصه در سطح استان است.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: