پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۳۱۳۱
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۱
محسنی بندپی:
انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران قول داد مشکل صنایع تولیدی مبنی بر رعایت فاصله 120 کیلومتری از مناطق مسکونی را در هیئت دولت مطرح کند.
به گزارش نغمه علی بیک زاده خبرنگار گیتی آنلاین، محسنی بندپی استاندار تهران در بیست و پنجمین جلسه برسی موانع تولید گفت : ما در شرایطی قراقرداریم که باید با تکیه بر توانمندی ها و استعدادهای درونی در راستای اقتصاد مقاومتی ورود کرده و با توطئه های خارجی مقابله کنیم.
وی اظهارداشت: وقتی جوانی با تحصیلات مرتبط اقدام به تولید محصولی می کند زیبنده نیست که دستگاهی با آن مخالفت کند.
استاندار تهران خاطرنشان ساخت: سالانه یک میلیون نفر به جمعیت فعال کشور افزوده می شود.
بندپی تاکید کرد: بنابراین باید در حوزه حفظ اشتغال موجود و ایجاد اشتغال جدید تلاش کنیم.
 استاندار تهران اظهار امیدواری کرد در سال 98 با رعایت قانون و بستر لازم برای کسانی که دغدغه تولید و اشتغال دارند امکانی را فراهم کنیم که بتوانند اهداف خود را محقق کنند.
به گزارش گیتی آنلاین در این جلسه مشکلات چهار شرکت تولیدی استان تهران مطرح و برای حفظ شرایط ادامه فعالیت آنها تصمیم گیری شد.
مشکلی که در مناطق مختلف استان، تولیدکنندگان با آن مواجهند قانون رعایت شعاع 120 کیلومتری است که استاندار تهران وعده داد پیشنهاد اصلاح این قانون  را در هیئت دولت مطرح کند.
در این جلسه مقررشد شرکت سازه پردازان که در زمینه تولید قطعات یدکی خودرو در شهرری فعال است و شرکت حدیدمبتکران که صندلی خودرو تولید می کند در شهرستان پاکدشت واقع شده؛ یک سال دیگر به فعالیت خود ادامه دهند تا نامه استاندار به هیئت دولت منتج به نتیجه شود و براساس نتیجه تصمیم گیری هیئت دولت تعیین تکلیف شوند.
همچنین در این جلسه یک مرکز پرورش قارچ که در شهر ری فعال است و یک کارگاه بسته بندی سبزیجات خشک که در اسلامشهر فعالیت می کند نیز قرار شد مشکلشان در رابطه با مجوز محیط زیست در کمیسیون زیربنایی مطرح شود.
نویسنده:نغمه علی بیک زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: