پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۳۲۵۱
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۱:۰۶
گروه رسانه ای چین طرحی نوآورانه در ایجاد رسانۀ اصلی جدید را به مجلس ملی نمایندگان چین ارائه کرد

در گزارش نشست سالانه مجلس ملی نمایندگان ملی و کنفرانس مشورت سیاسی خلق که در پکن برگزار می شود، گروه رسانه ای چین(سی ام جی مخفف انگلیسی چاینا مدیا گروپ)با استفاده از فناوریهای جدید و نوآوری در اطلاعرسانی با رسانه های جدید به موقع سیاستهای صادر شده و نظرات نمایندگان مجلس و عضو کنفرانس را گزارش کرد.

کانال خبری سی سی تی وی وابسته به گروه رسانه ای چین برنامه های چند رسانه ای سیاسی از جمله «دیدگاه انحصاری ویV»، گزارش ویژه، گزارش با فناوری واقعیت مجازی تهیه و پخش کرد که حد نصاب جدیدی در جلب شمار مخاطب ثبت کرد.

گروه رسانه ای چین با تلفیق فناوری نسل 5 مخابرات و پخش تصاویر با کیفیت فوق العاده بالای 4 کِی گزارش کنفرانسهای خبری نشست سالانه دو مجلس را به طور زنده پوشش داد. گروه رسانه ای چین همچنین به منظور آشنایی و تجربۀ شخصی فناوریهای جدید یک دستگاه نمایشگر بزرگ برای نمایش سامانۀ چندرسانه ای با تلفیق فناوری نسل 5 مخابرات و پخش تصاویر باکیفیت فوق العاده بالای 4 کِی در تالار بزرگ خلق و مرکز مدیای دو مجلس ایجاد کرد که توجه بسیاری از نمایندگان مجلس ملی و اعضای کنفرانس مشورت سیاسی خلق را جلب کرد.

علاوه بر این، گروه رسانه ای چین شبکۀ نسل 5 مخابرات را در میدان تیان ان من، هتلهای اقامت نمایندگان مجلس و اعضای کنفرانس ایجاد کرد که با استفاده از فناوریهای داده های بزرگ و هوش مصنوعی، برنامه های خود را با علایم 4 کی و تصاویر واقعیت مجازیپخش کرد.

گروه رسانه ای چین با همکاری با بیش از 500 رسانه در شهرستانها ویژه برنامه هایی دربارۀ مسایل مورد توجه مردم تهیه می کند.

نویسنده:مهدی زال زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: