پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۳۲۶۹
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۴
مراسم شکرگزاری هوای پاک با حضور شهروندان، اعضای شورای شهر و مدیران شهرداری در ایوان انتظار میدان ولیعصر(عج) برگزار شد.
به گزارش خبرنگار گیتی آنلاین به نقل از روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک، مراسم شکرگزاری هوای پاک با حضور شهروندان، اعضای شورای شهر و مدیران شهرداری در ایوان انتظار میدان ولیعصر(عج) برگزار شد. 
در این مراسم، شهروندان تهرانی و مدیران شهری میثاق‌نامه هوای پاک را امضا کردند و نظرات خود را درباره کاهش آلودگی هوای تهران بیان کردند. 
بازی و سرگرمی شهروندان بر روی راهوندهای طراحی شده در فضای ایوان انتظار، موسیقی سنتی، تئاتر خیابانی و گفتگوی شهروندان درباره هوای پاک و انجام خدمات سلامت رایگان از قبیل تست تنفس، بخشی از این مراسم بود.
هم‌چنین در این مراسم، نمایشگاه عکس شامل عکس‌های منتخب برندگان مسابقه عکس «آسمان آبی» که پیش‌ازاین از سوی شرکت کنترل کیفیت هوا برگزار شده بود، برگزار شد. 
سازمان‌های مردم‌نهاد در حوزه دوچرخه‌سواری و سفیران حمل و نقل پاک نیز میزهای مختلفی را برای معرفی خدمات خود و تشویق شهروندان به استفاده از مد‌های پیاده‌روی و دوچرخه سواری به خود اختصاص داده بودند. هم‌چنین میزهای اطلاع‌رسانی ستاد معاینه فنی خودروهای تهران و شرکت کنترل کیفیت هوا برای راهنمایی و پاسخ به پرسش‌های شهروندان برقرار بود.  
رادیو تهران به صورت زنده به پوشش خبری این مراسم پرداخت و نظرات شهروندان و مدیران شهری را درباره مطالبه هوای پاک و راه‌های کاهش آلودگی هوا پخش کرد. نورافشانی و آتش‌بازی، پایان‌بخش این مراسم بود که با استقبال شهروندان مواجه شد.
خبرنگار: اکرم سادات حسینی شبستری
نویسنده:اکرم سادات حسینی شبستری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: