پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۳۲۸۳
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۰
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران:
برای تنظیم بازار و کاهش تقاضا قرار شد 500 تن مرغ منجمد و 250 تن گوشت مرغ گرم توزیع شود.

به گزارش نغمه علی بیک زاده خبرنگار گیتی آنلاین محمد امامی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری تهران گفت: در جلسه ای که با حضور آقای محسنی بندپی استاندار تهران، آقای ورناصری رئیس سازمان پشتیبانی دام کشور و نماینده جهادکشاورزی و سازمان صمت استان تهران و اداره کل تعزیرات حکومتی برگزار شد تصمیم بر این شد که به جهت تنظیم بازار و کاهش تقاضا هر روز به میزان 500 تن مرغ منجمد با قیمت 10،500 تومان توزیع کنند. همچنین 250 تن هم گوشت مرغ گرم با قیمت 11،500 تومان توزیع کنند.
وی افزود: قرارشد گوشت گرم را در میادین میوه و تره بار توزیع شود.
امامی ادامه داد: همچنین قرارشد گوشت منجمد در واحدهای صنفی توزیع شود.  
معاون هماهنگی امور اقتصادی افزود: همچنین مقرر شد در فروشگاه های زنجیره ای و واحدهای میادین میوه و تره بار به وسیله ماشین های سردخانه دار توزیع شود.
امامی در ادامه خبرداد: حدود 200 تن گوشت سفید هم در شهرستان های استان تهران توزیع می شود.
این مسئول استانداری میزان گوشت مرغی که در سطح استان توزیع می شود را کافی دانست و گفت: در شرایط عادی مصرف گوشت مرغ در استان تهران هزار تن در روز بوده است و هم اکنون 700 تن گوشت مرغ در میدان بهمن به صورت آزاد توزیع می شود و در میدان پیروزی حدود 400 تن گوشت مرغ توزیع می شود.
امامی نتیجه گیری کرد: در نتیجه روزی 2000 تن در استان تهران توزیع می شود و با این حجمی که ما داریم توزیع می کنیم باید شاهد کاهش قیمت ها باشیم.
معاون امور اقتصادی استاندار تهران تصریح کرد: امروز شاهد کاهش قیمت قابل توجهی بودیم و با همین روند پیش خواهیم رفت.
وی همچنین خبرداد: آقای استاندار دستور داد، از امروز صبح اکیپ های تعزیرات حکومتی در میدان بهمن مستقر شوند و با هرگونه دلال بازی و تخلف برخورد شود .


نویسنده:نغمه علی بیک زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: