پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۳۳۰۳
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۱
شرکت کننده چهارمین دوره جشنواره ملی دایره خلاق (مبلمان شهری) عنوان کرد
سمیه عباسی شرکت کننده چهارمین دوره جشنواره ملی دایره خلاق(مبلمان شهری) گفت: این جشنواره برای طراح و هنرمندی که جایگاهی در جامعه ندارد می تواند زمینه شناخته شدن وی را فراهم کند.
به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران؛ سمیه عباسی با اشاره به طرح ساخته‌شده خود برای چهارمین دوره جشنواره ملی دایره خلاق، گفت: ایده اصلی اثر بازی خط در فضا بود که برای خط از متریال لوله استفاده کردم و تقاطع خطاها با یکدیگر که بیس آن رسمی‌بندی‌های معماری بود.
وی با بیان اینکه در تئاتر شهر این رسمی‌بندی‌ها به وضوح دیده می شود، افزود: این رسمی بندی علاوه بر ایجاد ریتم، مقاومت کار را افزایش می دهد. این کار به لحاظ فورمیک و ساختار اجرایی طرح به من بسیار کمک کرد.
شرکت کننده چهارمین دوره جشنواره ملی دایره خلاق(مبلمان شهری) ادامه داد: آنچه برای ساخت این اثر برایم اهمیت داشت اجرای سریع بود که با سی. ان. سی لوله این کار را انجام دادم.
عباسی با اشاره به برگزاری جشنواره های مختلف از سوی سازمان زیباسازی شهر تهران گفت: برگزاری این جشنواره ها می تواند یک رزومه خوب برای جذب مشتری برای هنرمند باشد.
وی ادامه داد: این جشنواره می‌تواند زمینه شناخته شدن طراح و هنرمندی که جایگاهی در جامعه ندارد را فراهم کند. همچنین هنرمندان می توانند با شرکت در این جشنواره ها تجربه های بهتری کسب کنند.
به گفته شرکت کننده چهارمین دوره جشنواره ملی دایره خلاق(مبلمان شهری) طراح هم باید در تیراژها نقش داشته باشند که معمولا این موضوع در نظر گرفته نمی شود.
عباسی در ادامه با اشاره به اقدامات سازمان زیباسازی در راستای رفع نیازهای شهروندان و ارتقاء فرهنگ گفت: اقدامات انجام شده از سوی این سازمان سواد بصری مردم را ارتقاء داده و فرهنگ استفاده از انواع مبلمان ها را بالا برده است.
وی افزود: بیشتر شهروندان با آثار طراحان ارتباط های خوبی برقرار کرده اند.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: