پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۲۳۳۱۰
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۸
نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی:
نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی در جمع تشکل های استان هرمزگان:تشکیل مجمع گروه های جهادی در بخش کشاورزی ضروری است، به دنبال احیای جهاد سازندگی هستیم.

گیتی آنلاین؛آیت الله تقوی تقوی افزود: گروه های جهادی باید در بحث محرومیت زدایی ورود کنند و علم و عمل را با یکدیگر ادغام نمایند.

وی تصریح کرد: باید هم افزایی بین گروه های جهادی، مدیران و دستگاه های مختلف برای محرومیت زدایی صورت پذیرد.

تقوی تصریح کرد: گروه های جهادی و تشکل ها باید الگوسازی در بخش اشتغال و تولید را در اولویت خود قرار دهند.

نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی در جمع تشکل های استان هرمزگانگفت: جهاد گران به دنبال نام و نان نمی باشند و تنها به واسطه عشق و علاقه ای که به محرومیت زدایی دارند مخلصانه فعالیت می کنند.

وی اظهار داشت: ما به دنبال این هستیم که جهاد سازندگی را مجدد فعال کنیم با محوریت اشتغال و تولید؛ همچنین تمایل داریم این تشکل ها و گروه ها را نظام مند و متمرکز کنیم.

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان هرمزگان نیز تصریح کرد: ما به دنبال استفاده از ظرفیت های گروه های جهادی و تشکل ها در جهت توسعه مناطق محروم هستیم.

وی اظهار کرد: توانایی همکاری در همه زمینه ها را با جهادگران و تشکل ها داریم و از هیچ کمکی دریغ نمی کنیم.

سرهنگ آران رییس بسیج سازندگی استان هرمزگان نیز گفت: در استان حدود 750 گروه جهادی داریم که 186 مسجد را در مناطق مختلف ساخته و در فعالیت های فرهنگی مختلف شرکت می کنند.

وی افزود: ما قرارگاه پشتیبانی داریم که در بحث محرومیت زدایی فعالیت می کند، همچنین میز خدمت را راه اندازی کرده ایم در مناطق مختلف و به بررسی مشکلات و راهکارها برای محرومیت زدایی می پردازیم.


«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:محمدرضا قنبرپور
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: