پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۳۳۱۶
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۵
دکتر مصری:
گیتی آنلاین - کرمانشاه - دکتر عبدالرضا مصری نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی ا معتقد است، به دلیل وجود قوانین دست و پاگیر و پیچیده، امکان تحقق درآمد پنج هزار میلیارد تومانی در بودجه سال آینده از محل واگذاری خانه‌های سازمانی دولت وجود ندارد.
این نماینده مجلس معتقد است، به دلیل وجود قوانین دست و پاگیر و پیچیده، امکان تحقق درآمد پنج هزار میلیارد تومانی در بودجه سال آینده از محل واگذاری خانه‌های سازمانی دولت وجود ندارد.
به گزارش گیتی آنلاین ، عبدالرضا مصری در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، با بیان اینکه پیش بینی شده در بودجه سال ۹۸ حدود پنج هزار میلیارد تومان از محل واگذاری خانه‌های سازمانی درآمدزایی داشته باشد و دولت بتواند با آن بدهی تامین اجتماعی را بپردازد، اظهار کرد: متاسفانه قوانین بسیار پیچیده و دست و پاگیری برای واگذاری منازل سازمانی داریم که روند کار را بسیار کند کرده است.
وی ادامه داد: این قوانین آنقدر دست و پاگیر است که که عملا واگذاری این منازل سازمانی را غیرممکن کرده و درآمدزایی از محل آنها  محقق نمی‌شود.
مصری از واگذاری منازل سازمانی دولت به عنوان  کلاف پیچیده‌ای یاد کرد که اگر قوانین و مقررات آن اصلاح شود می‌تواند حتی بیش از پنج هزار میلیارد تومانی که پیش‌بینی شده هم درآمدزایی داشته باشد.
این نماینده مجلس با تاکید بر لزوم  اصلاح قوانین و مقرراتی که در این زمینه وجود دارد، اضافه کرد: چون واگذاری این منازل بار مالی دارد، مجلس نمی تواند طرحی در این خصوص و برای اصلاح قوانین و مقررات ارائه دهد و این طرح حتما از سوی شورای نگهبان رد خواهد شد.
مصری گفت: لازم است دولت لایحه‌ای برای اصلاح قوانین و مقررات به مجلس ارائه دهد تا بتوان در زمینه واگذاری منازل سازمانی مانند خصوصی سازی عمل کرد.
وی در ادامه با بیان اینکه اکنون فلسفه واگذاری منازل سازمانی به مدیران، افراد تحصیلکرده و متخصصان گذشته است، یادآور شد: در گذشته که در برخی مناطق کمبود افراد تحصیل‌کرده، مدیر و متخصص داشتیم مجبور بودیم به آنها برخی از امتیازات را بدهیم تا در مناطق خاصی بمانند، اما اکنون حتی در دور افتاده ترین روستاها نیز افراد متخصص و توانمند داریم.
نویسنده:سید محمد موسوی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: