پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۳۳۲۲
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۶
مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه اعلام کرد:
گیتی آنلاین - کرمانشاه - مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه کار جمع آوری کمک های مردمی برای جشن نیکوکاری سال ۹۷ از بیست روز پیش آغاز شده است، گفت: تاکنون مردم خیر استان کرمانشاه شش میلیارد تومان به مناسبت این جشن ملی مذهبی به نیازمندان اهدا کرده اند.
مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه کار جمع آوری کمک های مردمی برای جشن نیکوکاری سال ۹۷ از بیست روز پیش آغاز شده است، گفت: تاکنون مردم خیر استان کرمانشاه شش میلیارد تومان به مناسبت این جشن ملی مذهبی به نیازمندان اهدا کرده اند.
به گزارش خبرنگار گیتی آنلاین منطقه کرمانشاه به نقل از سایت خبری کمیته امداد، حسین خدرویسی، مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه در نشست خبری با اصحاب رسانه استان گفت: جشن نیکوکاری سال ۹۷ با شعار «عیدی برای همه» برگزار می شود.
خدرویسی با اشاره به اینکه امسال این جشن ملی مذهبی در سه روز برگزار می شود، افزود: نخستین روز این جشن در روز چهارشنبه پانزدهم اسفند ماه در هزار مدرسه و آموزشگاه استان و به صورت نمادین در مدرسه رضوان شهرستان کرمانشاه برگزار خواهد شد.
وی ادامه داد: در روز شانزدهم اسفند نیز پایگاه های بسیج و کمیته امداد به کار جمع آوری کمک های مردمی اقدام خواهند کرد. 
مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه یادآور شد: همچنین در روز جمعه هفدهم اسفند ماه میعادگاه های نماز جمعه آماده دریافت کمک های مردمی به نیازمندان خواهند بود.
خدرویسی با یادآوری اینکه امدادگران این نهاد کار جمع آوری کمک مردمی به مناسبت جشن نیکوکاری امسال را از بیست روز گذشته با رایزنی با مدارس، اصناف و خیران آغاز کرده اند، ادامه داد: تاکنون شش میلیارد تومان به صورت نقد و کالا در جشن ملی نیکوکاری سال ۹۷ جمع آوری شده است.
حسین خدرویسی با اشاره به اینکه در جشن نیکوکاری سال گذشته بیش از پنج میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان کمک جمع آوری شده است، ابزار امیدواری کرد: امسال مردم خیر استان در این جشن ملی مشارکت بیشتری داشته باشند.


نویسنده:سید محمد موسوی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: