پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۳۳۴۹
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۷
پورسيدآقايي در مراسم افتتاح نيمه شمالي خط٧ مترو:
معاون حمل‌ونقل و ترافيك شهرداري تهران از طراحي و ساخت ٤ خط جديد متروي پايتخت پس از اتمام خطوطِ در دست اجرا خبر داد.
به گزارش گیتی آنلاین به نقل از روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران؛ «محسن پورسيدآقايي» صبح امروز در مراسم بهره‌برداری از ٧.٥ كيلومترِ بخش شمالي خط ٧ مترو که در محل ايستگاه هلال‌احمر برگزار شد گفت: خوشحالم كه در پايان سال ٩٧، سالي كه با همت شهرداري تهران تغيير اساسي در  طرح ترافيك ٣٨ ساله تهران داده شد اعلام كنم طي اجراي اين طرح ٢٢ درصد كاهش ورود خودروها را به محدوده‌ی طرح ترافيك شاهد بوده‌ایم. 
معاون شهردار تهران به نقش معاینه فنی در کاهش آلایندگی ناشی از خودروها اشاره و تصریح کرد: اجرای طرح كاهش و برخورد با خودروهاي دودزا نيز سبب شد پس از ساليان بسيار امسال به بركت نزولات آسماني و اجرای دو طرح فوق، شهروندان تهران روزهاي پاك را تجربه كردند.
معاون حمل‌ونقل و ترافيك شهرداري تهران با اشاره به تكميل خطوط ٦ و ٧ مترو طي سال آينده  گفت: با بهره‌برداری كامل از اين خطوط، حلقه‌ی متروي پايتخت به اتمام خواهد رسيد اما مطالعه و طراحي ٤ خط جديد متروي پايتخت در دست اقدام است. 
پورسيدآقايي در پايان تصريح كرد: مترو تهران بايد پوشش كاملي از حمل‌ونقل پاك و ايمن را در شهر تهران داشته باشد تا اثربخشی مترو بیش‌ازپیش در جابه‌جایی روزانه شهروندان مشخص شود.
نویسنده:اکرم سادات حسینی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: