پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۳۳۸۶
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۶
كدخدايی:
سخنگوی شورای نگهبان در دیدار با خانواده شهيد مدافع حرم محمدتقی ارغوانی گفت: امنيت و آسايش امروز ما مرهون جانفشاني شهداست.
به گزارش گیتی آنلاین به نقل از روابط عمومی شورای نگهبان، عباسعلی كدخدایی بعد از ظهر شنبه ۲۵ اسفند با حضور در منزل شهيد مدافع حرم محمدتقی ارغوانی، به مقام والای شهدا ادای احترام و با خانواده اين شهيد ديدار و گفتگو كرد. 
وی در اين ديدار با بيان اينكه پدر، مادر، همسر و فرزندان شهيد در اجر او مأجور هستند، گفت: شهدا بهترين راه را انتخاب كرده‌اند كه همراه با پاداش و امتيازهای فراوان الهي است كه هيچ‌كدام از اينها قابل احصاء نيست.
سخنگوی شورای نگهبان از خداوند متعال برای خانواده شهيد ارغوانی درخواست صبر و اجر جزيل كرد و افزود: پيدايش و استمرار اين انقلاب مرهون خون شهداست؛ چنانچه قبل از انقلاب، اين شهدا بودند كه با خون خود انقلاب را به ثمر رساندند، و در ادمه نيز شهدای دوران جنگ تحميلی و همچنين شهدایی كه در سال‌های اخير به عنوان مدافعین حرم جان خود را در راه استمرار پیروزی انقلاب اسلامی فدا كردند.
وی تصریح كرد: قطعاً اگر شهدا نبودند، ما امنیت و آسايش نداشتيم و سرنوشت انقلاب اسلامی هم، اكنون معلوم نبود چه می‌شد.
كدخدایی با اشاره به هزينه‌های چند ميليارد دلاری آمريكا برای مديريت منطقه گفت: رئيس‌جمهور آمريكا با صرف ميلياردها دلار هزينه، هنوز جرأت نمی‌كند با اطلاع قبلی و علنی وارد كشورهای اين منطقه شود، اما می‌بينيم كه رئيس‌جمهور ما به راحتی در كشورهای منطقه حضور پيدا می‌كند.
قائم مقام دبير شورای نگهبان در پايان با تأكيد بر اينكه كاروان انقلاب اسلامی تحت تدابير مقام معظم رهبری و جانفشانی جوانان اين مرز و بوم استمرار دارد، افزود: خانواده شهدا در ثواب استمرار انقلاب اسلامی شريك هستند.
نویسنده:اکرم سادات حسینی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: