پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۲۳۴۱۷
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۲
گیتی آنلاین - کرمانشاه - آیین تکریم و معارفه ریاست این سازمان، صبح روز سه‌شنبه، هجدهم دی مال سال 1397 با حضور مسئولان و فعالان اقتصادی استان برگزار شد .

به گزارش گیتی آنلاین منطقه کرمانشاه ،  روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه؛ آیین تکریم و معارفه ریاست این سازمان، صبح روز سه‌شنبه، هجدهم دی مال سال 1397 با حضور آقایان؛ دکتر سید شریف حسینی؛ قائم‌مقام وزیر و معاون حقوقی مجلس و امور استان‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت، دکتر موفق؛ از مدیران وزارت متبوع، دکتر هدایت حاتمی؛ معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه، کیوان کاشفی؛ رییس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی، مهندس جهانبخش شکری؛ رییس خانه صنعت و معدن، مهندس بیژن کردستانی؛ رییس شرکت شهرک‌های صنعتی، تنی چند از مدیران دولتی، صاحبان صنایع، بازرگانان، معدن کاران، اصناف و بازاریان و خبرنگاران رسانه‌ای استان، در محل سالن اجتماعات اتاق بازرگانی کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه؛ آیین تکریم و معارفه ریاست این سازمان، صبح روز سه‌شنبه، هجدهم دی مال سال 1397 با حضور آقایان؛ دکتر سید شریف حسینی؛ قائم‌مقام وزیر و معاون حقوقی مجلس و امور استان‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت، دکتر موفق؛ از مدیران وزارت متبوع، دکتر هدایت حاتمی؛ معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه، کیوان کاشفی؛ رییس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی، مهندس جهانبخش شکری؛ رییس خانه صنعت و معدن، مهندس بیژن کردستانی؛ رییس شرکت شهرک‌های صنعتی، تنی چند از مدیران دولتی، صاحبان صنایع، بازرگانان، معدن کاران، اصناف و بازاریان و خبرنگاران رسانه‌ای استان، در محل سالن اجتماعات اتاق بازرگانی کرمانشاه برگزار شد.

در آغاز این مراسم، آیاتی چند از کلام گهربار الهی توسط کارشناس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و قاری برجسته قرآن، مهندس رسول اسکندری تلاوت شد. سپس آقای کیوان کاشفی؛ رییس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان، به ایراد سخن پرداخت و در ابتدای سخنان خود از مهندس رستمی، به‌عنوان خدمت‌گزاری توانمند و صادق، پاک دست و بی‌تکلف یادکرد که ارتباط خوبی با صنعت گران، تجار و معدن کاران داشته و همواره خدمات شایسته‌ای ارائه کرده‌اند.

وی همچنین با اشاره به سنت ناگزیر تغییرات در روندهای سازمانی و اداری؛ از آقای مهندس دارابی نیز به‌عنوان انسانی موفق یادکرد که به‌ویژه در مدیریت پروژه توفیقات خوبی داشته‌اند. کاشفی ازجمله ویژگی‌های بارز مهندس دارابی را، تعامل خاص و مؤثر ایشان با بخش خصوصی دانست.

کاشفی در ادامه به تعهد ارزی انتقاد کرد و تصریح نمود که فضای اقتصاد در کشور بسیار سنگین و مشکلات، عدیده و پیچیده است و در این شرایط باید از سخت‌گیری بر تولیدکنندگان، صادرکنندگان و فعالان بخش خصوصی کاست و فضا را برای فعالیت روان‌تر و بهتر آنان، شفاف و تلطیف نمود.

آقای مهندس محسن رستمی؛ به‌عنوان سخنران بعدی این مراسم؛ ضمن خیرمقدم به مدعوین و تقدیر از حضور آقای سید شریف حسینی، قائم‌مقام وزیر و هیئت همراه در این نشست؛ به تحریم‌ها و تهدیدهای غرب، به‌ویژه آمریکا اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: علی‌رغم این تحریم‌ها و تهدیدها و فشارهای مضاعف آمریکا بر اقتصاد و ملت ایران، در عرصه فعالیت‌های اقتصادی در حوزه‌های صنعتی، معدنی و تجاری خوب عمل کرده‌ایم و به‌هیچ‌وجه نگذاشته‌ایم واحدی بر واحدهای راکد صنعتی اضافه شود و حتی با کار و تلاش مضاعف توانسته‌ایم 57 واحد غیرفعال را مجدداً فعال نموده و به چرخه تولید بازگردانیم.

وی تأکید کرد که در مدت تصدی‌اش به‌عنوان سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت کرمانشاه بنا بر آمار و اسناد موجود، عملکرد خوبی را ارائه نموده‌ام که این عملکرد خوب را البته مدیون همه همکاران تلاش گرم در مجموعه این سازمان هستم.

محسن رستمی نشست‌های کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید را در رسیدگی به مشکلات مثبت ارزیابی کرد و گفت: از ابتدای سال تا هفته گذشته، 61 جلسه کارگروه تسهیل را برگزار کرده‌ایم و طی 8 ماه تعداد 178 موردقرارداد برای سرمایه‌گذاری در بخش صنعت داشته‌ایم، این در حالی است که در مدت مشابه سال گذشته 40 موردقرارداد برای سرمایه‌گذاری انجام‌گرفته است.

رستمی در خصوص بالا بردن ظرفیت واحدهای تولیدی نیز گفت: در بخش معدن، از حدود 220 معدن موجود، 101 مورد فعال بوده‌اند که با تلاش شبانه‌روزی این تعداد امروز به 118 مورد ارتقا یافته است. وی همچنین از رشد صادرات در 9 ماهه اول سال 97 خبر داد و افزود: طی این مدت صادرات استان، 47 درصد رشد داشته و در بخش مشاغل خانگی نیز 492 مورد مجوز صادر کرده‌ایم که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 45 درصد رشد را نشان می‌دهد.

رستمی تصریح کرد: در سال جاری موفق شده‌ایم 287 میلیون یورو برای طرح توسعه پتروشیمی کرمانشاه مصوبه گرفته‌ایم و این خود، توفیق بزرگی است که جز با تلاش همکاران و هماهنگی‌ها و فعالیت‌های استاندار محترم و معاونت هماهنگی امور اقتصادی‌شان امکان‌پذیر نبوده است.

وی در پایان سخنان خود گفت: خدا را شاکر و سپاس‌گزارم که هر خدمتی که انجام داده‌ام و هر کاری که کرده‌ام تنها برای کسب رضایت خداوند بوده و امید دارم که این تلاش‌ها قبول درگاه حضرت حق باشد و خداوند آگاه است که همه فعالیت‌هایم صادقانه و بدون ذره‌ای قصور و کوتاهی بوده، از همکاران خوب و ارجمندم که زمینه‌های توفیق مرا در اجرای وظایف هموارساخته‌اند، تقدیر و تشکر می‌کنم.

دکتر هدایت حاتمی؛ معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه، پس از سخنان مهندس رستمی پشت تریبون قرار گرفت و سخنان خود را با یاد و نام خدا آغاز کرد و گفت: مهندس رستمی حقا" و انصافا" انسانی توانمند، مدیری پاک دست، پی گیر، دلسوز و متعهد هستند و در حوزه مربوط به مسایل صنعتی و تجاری خدمت‌گزاری صدیق و توانمند هستند که فقط برای رضای خدا و هدف رفاه حال مردم کار می‌کنند و به خاطر خوبی‌هایی که ایشان دارند، جا دارد از وی نهایت تقدیر و تشکر را به عمل‌آوریم و من مطمئن هستم که درجاهای دیگر از ظرفیت ایشان استفاده بهینه خواهد شد.

وی در مورد آقای مهندس دارابی نیز گفت: آقای دارابی هم فردی آگاه در مسایل کارشناسی اقتصادی در بخش‌های مختلف هستند و ان شاالله می‌توانند دستگاه‌های مرتبط را با یکدیگر متحد و همدل بسازند و انرژی آن‌ها را در جهت حل مشکلات و حصول توفیق در برنامه‌هایشان به کار بگیرند.

دکتر حاتمی در ادامه گفت: واقعیت این است که ما در استان با 3 دغدغه اصلی و مهم مواجه هستیم و این 3 دغدغه عبارت‌اند از: اشتغال، تورم و مسئله فاصله بین دهک‌های جامعه که قطعا می‌بایستی در مورد آن‌ها بیشتر بیاندیشیم و بیشتر کارکنیم.

وی با اشاره به وضعیت اقتصادی کشور و سهم سازمان صنعت، معدن و تجارت از اقتصاد مملکت گفت: با همه بررسی‌های صورت گرفته، به این نقطه می‌رسیم که این سازمان تقریباً حدود 40 درصد از اقتصاد کشور را تحت پوشش دارد و لذا می‌تواند در بحث اشتغال مؤثر و موفق باشد. وی چهار مسیر و راه را برای حل دغدغه‌های کنونی استان برشمرد و گفت: این چهار مسیر؛ بهبود فضای کسب‌وکار و تأمین انتظارات مردم از سازمان، تبیین و تقویت و ترمیم ساختارهای حقوقی، ایجاد اشتغال پایدار و جذب و جلب سرمایه‌های جدید برای استان است.

حاتمی تأکید کرد که مدیر این تشکیلات باید نقش مدیریتی خود را در سازمان‌ جاری و ساری کند، به توقعات مردم توجه داشته باشد و از همه مردم و سازمان‌ها و دوایر دولتی برای بهبود فضای کسب‌وکار کمک بگیرد. وی از آقای دارابی درخواست نمود تا به مسئله ایجاد اشتغال توجه ویژه‌ای داشته باشد و واحدهای راکد و نیمه فعال صنعتی و تولیدی را به‌صورت کنترل پروژه‌ای بررسی و فعال کند.

دکتر حاتمی در تبیین روش‌های جلب سرمایه‌گذاری و سرمایه‌های جدید استان نیز گفت: مجموعه اتاق بازرگانی و خانه صنعت و معدن، حداقل هر 3 ماه یک‌بار با یکدیگر یک نشست مشورتی و تخصصی برگزار کنند و ما هم دفتر جذب سرمایه‌گذاری خود را برای توسعه 200 واحد برتر به‌صورت ویژه توسعه‌خواهیم بخشید و به جذب سرمایه‌گذاری کمک خواهیم کرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری با توجه به گستره فعالیت‌ها و اقدامات سازمان صنعت، معدن و تجارت و ارتباط مستقیم و گسترده آن با مردم تصریح نمود: مردم از این سازمان انتظار دارند برای کارهای خود برنامه‌ریزی داشته باشد و بر این اساس، باید یک تفکر راهبردی و آینده‌نگرانه برای این سازمان داشته باشیم و در این صورت است که موفق خواهیم شد.

حاتمی خاطرنشان ساخت: تجمیع ساختمان‌های این سازمان در یکجا موجب یکپارچه کردن و دسترسی آسان‌تر همه بخش‌های زیرمجموعه و بخش خصوصی به رییس سازمان و معاونان آن خواهد شد، از هزینه‌ها خواهد کاست و کارها بهتر پیش خواهد رفت.

دکتر حاتمی؛ ضمن تأکید بر برنامه‌ریزی و تفکیک امور در سازمان صمت، برنامه‌ریزی در این سازمان را قدری ضعیف دانست و تأکید کرد که باید به بخش اصناف توجه بیشتری بشود، زیرا تحول در اصناف می‌تواند چهره شهر کرمانشاه را بهبود ببخشد.

وی خاطرنشان ساخت: اصلاح فرآیندهای اداری از اهمیت بالایی برخوردار است و این فرایندها باید به‌گونه‌ای در رفاه حال اهالی تأثیر داشته و بازخوردش، خدمت‌گزاری به مردم باشد.

وی استان کرمانشاه را ازنظر جغرافیایی و توپوگرافی و هم‌جواری با کشور عراق، یکی از استان‌های برتر ارزیابی کرد که می‌تواند در توسعه صادرات بسیار مؤثر عمل کند و موجب رشد و شکوفایی اقتصادی استان شود.

پس از سخنان آقای حاتمی؛ دکتر سید شریف حسینی؛ ف

قائم مقام وزیر و معاون حقوقی مجلس و امور استان‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت؛ طی سخنانی اظهار داشت: خداوند متعال در ابتدای کار بنده و وزارت صمت، لطف فرمود که نخستین نشست وزیر و مجمع نمایندگان مجلس را با نمایندگان استان کرمانشاه و اولین نشست ما را هم در استان کرمانشاه رقم زد، استانی که زخمی عجیب برداشت، اما خم به ابرو نیاورد، داغ دید، اما شیون و ناله نکرد، دلیلش هم وجود شیر مردان و شیر زنان این استان است که هیچ‌وقت کمرشان در مقابل مشکلات خم نمی‌شود. استان جنگ و دفاع مقدس، چه در دوران دفاع و چه در دوران مصیبت زلزله نشان داد که مردانه ایستاده است و در کنار مدیران و مسئولان خود تلاش می‌کند، زحمت می‌کشد و با همراهی و هم‌گرایی مشکلات را یکی پس از دیگری پشت سر می‌گذارد و این، نشانه همدلی و وفاقی است که مردم و مسئولان این سازمان با یکدیگر دارند. وی خطاب به معاون هماهنگی امور اقتصادی در استانداری کرمانشاه گفت: آقای دکتر حاتمی، به‌نوعی همکار ما هم هستند که الآن در استانداری کرمانشاه خدمت می‌کنند و من به خاطر تبیین شیوایی که ایشان در خصوص وضعیت استان و انتظارات مردم کرمانشاه، نمودند، تقدیر و تشکر می‌کنم.

دکتر حسینی در ادامه سخنان خود گفت: اوایل برای برخی سؤال بود که ما چرا در سوریه می‌جنگیم و بعدها به‌خوبی مشخص شد که چرا می‌جنگیم. سؤال بعدی این است که چرا کشورهای حوزه خلیج‌فارس این‌قدر در رفاه هستند و ما وضعیت خوبی نداریم، پاسخ این است که ما نمی‌توانیم رفاه را به قیمت از دست دادن عزت‌نفس، استقلال، فرهنگ و داشته‌های تمدنی و دینی‌مان به دست آوریم، برای این است که کسی از آن‌طرف دنیا نیاید و به ما بگوید که اگر از شما حمایت نمی‌کردیم، دو هفته هم دوام نمی‌آوردید.!

قائم‌مقام وزارت در ادامه سخنان خود با اشاره به ظرفیت‌های استان کرمانشاه افزود: ما در استان کرمانشاه، پتانسیل‌های خوبی در اقتصاد داریم. وقتی‌که آمار پیشرفت در بخش‌هایی را به ما می‌دهند، خوشحال می‌شویم، اما به نظر من آمار کفایت نمی‌کند و ما زمانی باید خوشحال بشویم که نرخ بیکاری در استان، این‌قدر بالا نباشد.

وی به بخش‌های اقتصادی کشور نیز اشاره‌ای داشت و گفت: بخش‌های خصوصی، تعاونی و دولتی در نظام اقتصادی در ایران، هرکدام برای خود تعریفی دارند. بخش خصوصی؛ هم پول دارد، هم توانمندی برای کار و بر همین اساس باید حمایت بشود.

دکتر حسینی گفت: در همایشی که در تهران داشتیم، بنده تصریح کردم که باید موانع سرمایه‌گذاری را برداریم و واقعیت این است که می‌بایستی فرهنگ سرمایه‌گذاری را توسعه دهیم، سرمایه‌گذاری امنیت می‌خواهد، مزیت طلب است و در حال حاضر درواقع برای سرمایه‌گذاری، جنگ مزیت‌ها مطرح است.

این مقام مسئول در وزارت صنعت، معدن و تجارت همچنین گفت: اشتغال؛ خواسته‌ی همه ماست، اما نمی‌توانیم و نبایستی به هر قیمتی به دنبال اشتغال باشیم، برای این که در برخی موارد سرمایه گذاری کرده‌ایم، اما اشتغالی نداشته‌ایم و زیان هم داده‌ایم، لذا مجبوریم که روش‌های سرمایه‌گذاری خود را اصلاح کنیم.

دکتر حسینی؛ تعامل، همگرایی، دوستی و وفاق و با یکدیگر بودن را رمز موفقیت دانست و تأکید کرد از دشمن فقط انتظار دشمنی می‌رود و از دوست، انتظار دوستی، ما در داخل باید با یکدیگر دوست و همدل باشیم، در کنار هم قرار بگیریم و به دوستی و اتحاد با یکدیگر، به‌عنوان یک ضرورت نگاه کنیم.

وی به سیاست‌های جدید وزارت صمت از زمان حضور آقای دکتر رحمانی اشاره کرد و گفت: دکتر رحمانی؛ تفویض اختیار به استان‌ها را در اولویت کاری خود دارد، اگرچه در کشور مقاومت‌هایی با این سیاست وجود دارد، اما ما به راه خود اطمینان داریم و این سیاست را باقدرت به‌پیش می‌بریم. ما می‌خواهیم رییس سازمان در استان، خودش تصمیم‌گیرنده و اجراکننده باشد و البته این موضوع، شرایط را برای پیشبرد امور بهتر خواهد کرد.

دکتر حسینی به توانمندی آقای مهندس رستمی اشاره کرد و گفت: شرایط استان به‌گونه‌ای بود که تیم کاری می‌بایستی هماهنگی و تعامل بیشتری با مجموعه‌ی استان می‌داشت و ما به هر صورت و به‌طورقطع از پتانسیل و توانایی آقای رستمی درجاهای دیگر استفاده خواهیم کرد.

وی تأکید کرد که ما دشمن مشترک داریم و باید شرایطی ایجاد کنیم که ولی‌نعمتان ما، یعنی مردم از ما راضی باشند، دیدگاه مردم نسبت به کارهایی که ما انجام می‌دهیم، بسیار مهم هستند و از آقای دارابی می‌خواهیم که به‌طور ملموس و واقعی به دنبال حل مشکل بیکاری در استان باشند.

قائم‌مقام وزیر در ادامه سخنان خود گفت: این کشور؛ هم‌، چشم انداز دارد، هم برنامه‌ریزی و سیاست، برنامه‌های توسعه‌ای را هم اجرا می‌کنیم، نیروی کار خوب هم داریم، اما گاهی احساس می‌شود که کارهایمان به‌خوبی پیشرفت ندارد، برای این است که ظرفیت‌ها را نمی‌شناسیم، باید ظرفیت‌هایمان را بالا ببریم، باید اقتصاد مقاومتی را جدی بگیریم و شرایط را برای کار و زندگی بهتر کنیم.

دکتر حسینی، صادرات را امر بسیار مهمی دانست و اظهار داشت: افزایش نرخ صادرات خیلی مهم است و البته باوجود مردم و تولیدکنندگان، مشکل حل خواهد شد. با صادرات سهم بازار را دوباره به دست می‌آوریم و طبیعی است که استان‌های مرزی باید پیشانی صادرات ما در سطح کشور باشند.

وی تأکید کرد: انتظارات از سازمان صنعت، معدن و تجارت همواره بالاست. این سازمان باید ضمن انجام دقیق وظایف خود، ظرفیت خوبی هم برای پذیرفتن انتقادات، شنیدن پیشنهادها و نقطه‌نظرها و موضوعاتی ازاین‌دست را داشته باشد و در این صورت است که بدنه تشکیلاتی و اداری و فعالیت‌های عملی و اجرایی ما قوی خواهد شد و نتیجه آن ارائه خدمات بهتر به مردم می‌شود.

قائم‌مقام وزیر و معاون امور حقوقی مجلس و استان‌های وزارت صمت در مورد چگونگی حمایت از کالای ایرانی نیز توضیحاتی داد و تصریح کرد: حمایت از کالای ایرانی یک وظیفه است، اما متأسفانه با آن برخورد شعاری می‌شود. حمایت از کالای ایرانی سه ضلع دارد و قوای سه‌گانه باید از آن حمایت کنند، مصرف‌کننده و تولیدکننده دو ضلع دیگر آن است. تولیدکننده باید کیفیت محصولات داخلی را بالا ببرد و بحمدالله اخیراً بحث کیفیت دارد جدی گرفته می‌شود. مردم هم باید به‌عنوان مصرف‌کننده برای مصرف خود برنامه داشته باشند و به‌اصطلاح الگوی مصرف لازم است.

دکتر حسینی گفت: واقعیت این است که مدیران باید دانش سطوح داشته باشند و این‌یک نیاز اساسی برای آنان است، همان‌طور که برند سازی برای ما یک کار اساسی است، اما باکمال تأسف، زیاد به آن توجه نمی‌کنیم. برند کالاهای ما باید به‌گونه‌ای باشد که بازار جهانی به آن نیاز دارد.

آقای مهندس محسن دارابی؛ رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان به‌عنوان سخنران بعدی مراسم ضمن تقدیر و تشکر از آقای مهندس رستمی، وی را دوستی دیرینه و بزرگوار خطاب کرد که زحمات زیادی برای توسعه صنعت و تجارت در استان کرمانشاه کشیده است.

مهندس دارابی؛ وجود اعتبار و بودجه برای پیشرفت امور در بخش‌های مختلف را امری مهم تلقی و اعتبارات را برای ارتقای ساختارها مسئله‌ای ضروری عنوان نمود و افزود: با حمایت آقای دکتر حاتمی مشکل کاهش اعتبارات تا حد زیادی مرتفع شده است.

وی با تأکید بر سخنان آقای دکتر حاتمی؛ برنامه‌ها و هدف‌گذاری‌های ایشان را درست و منطقی خواند و گفت: من صد درصد به اندیشه‌ها، برنامه‌ها و هدف‌گذاری‌های آقای حاتمی اعتقاد دارم.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت تأکید کرد: ستاد تسهیل و رفع موانع تولید؛ فرصت مغتنمی برای ارتباط‌گیری با صنعت گران، شنیدن مشکلات آنان و کمک کردن به حل این مشکلات است و من قطعا ارتباطات خود را با این انسان‌های شریف، مولد و اثرگذار جامعه، توسعه‌خواهم بخشید و عملاً با کارآفرینان و صنعت گران مذاکراتی انجام خواهم داد و از آقای مهندس شکری می‌خواهم بنده را در این مسیر یاری دهند.

وی در ادامه سخنان خود گفت: در حوزه بازار همیشه دچار پارادوکس بوده‌ام و همواره با خود اندیشیده‌ام درعین‌حال که همه از ما انتظار دارند که بازار را تنظیم کنیم، درهمان حال این هم یک واقعیت است که ما به‌هیچ‌وجه تأمین‌کننده کالا نیستیم و تازه در درون همین تشکیلات، بخش حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان را هم داریم.

مهندس دارابی در ادامه با تبیین عوامل تأثیرگذار بر بازار گفت: اصلی‌ترین عنصر در بازار، آرامش است و ما به آرامش در بازار نیاز ضروری داریم، زیرا در صورت تأمین آرامش در بازار است که می‌توانیم به مشکلات دیگر رسیدگی کنیم.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان در پایان سخنان خود گفت: من به عبارت یدالله مع الجماعه رجاء واثق دارم و معتقدم که حمایت خداوند پشت کسانی است که تفکرشان جمعی و روش کارشان هم جمعی است و باید در یک اتحاد و همدلی روزافزون، با به‌کارگیری همه امکانات به ابر چالش استان، یعنی بی‌کاری فائق بیاییم و این مهم میسر نخواهد شد مگر این‌که در خودمان تغییر ایجاد کنیم و به فراتر از استان نگاه نداشته باشیم.

در پایان این مراسم؛ با حضور آقایان دکتر سید شریف حسینی؛ دکتر حاتمی، دکتر موفق، مهندس کاشفی، جودکی؛ مدیر کل تعزیرات حکومتی، شکری؛ رییس خانه صنعت و معدن، حکم ریاست آقای مهندس محسن دارابی توسط آقای دکتر حسینی به ایشان اهداء و از تلاش‌ها و خدمات آقای مهندس رستمی تقدیر و تشکر به عمل آمد.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:سید محمد موسوی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: