پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۳۵۱۴
تاریخ انتشار: ۰۳ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۳
تکذیب خبر خبرگزاری دولت ( ایرنا )؛
مدير کل روابط عمومی استانداری گلستان گفت : هیچ تهدید سیلاب و وضعیت اضطرای برای گمیشان متصور نیست و خبر وضعیت اضطراری در گمیشان صحت ندارد.
به گزارش گیتی آنلاین ؛ علی یازرلو مدير کل روابط عمومی استانداری گلستان در گفتگو با پايگاه خبری تحلیلی گلستان ما گفت : هیچ تهدید سیلاب و وضعیت اضطراری برای گمیشان متصور نیست و خبر وضعیت اضطراری در گمیشان صحت ندارد و تذکر لازم به خبرگزاری مربوط داده می شود .

این موضوع در حالی است که وزیر کشور نیز در سفر امروز خود به استان گلستان اعلام کرد : خطر سیل در گلستان کاملا رفع شده است ، مردم به شایعات توجه نکنند .

گفتنی است که سیل نوروزی گلستان روز ششم خود را سپری کرده و به تدریج به وضعیت نسبی در ثبات و هدایت سیلاب رسیده است ، خبرگزاری ایرنا در دو روز متوالی و در یک ساعت مشخص (حدود ساعت 19 ) ، خبر از زیر آب رفتن گمیشان در روز اول ( دیروز ) و وضعیت اضطراری گمیشان در روز دوم (امروز ) را مخابره می کند .

از طرفی تشخیص و تعیین وضعیت بحرانی در سطح شهرستان ، صرفا در صلاحیت مراجع رسمی مربوط و ذیصلاح قرار دارد ، نه یک خبرگزاری كه البته از بودجه دولت نيز ارتزاق مي كند.

باید توجه داشت در این شرایط خاص و بحرانی ؛ انتشار این قبیل اخبار بی مبنا و نادرست ، نه تنها کمکی به حل مشکلات موجود نمی کند بلکه باعث افزایش نگرانی و اضطراب در مردم مناطق سیل زده می شود.

انتهای پیام/
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: