پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۳۵۱۵
تاریخ انتشار: ۰۳ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۰
رحمانی فضلی:
وزیر کشور در حاشیه جلسه ستاد مدیریت بحران در پی سیل استان گلستان گفت: امشب جمع بندی خواهیم کرد و در حال تخلیه آب از مناطق آبگرفته ناشی از سیل هستیم و خطر طغیان و سیل کاملا از بین رفته است.
به گزارش خبرنگار گیتی آنلاین، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در حاشیه نشست ستاد مدیریت بحران در استان گلستان که با حضور مدیران ارشد کشور برگزار شد، اظهار کرد: این جلسه با حضور معاون اول، وزرای و مدیران ارشد استانی و ملی تشکیل شد.
وی ادامه داد: با توجه به بازدیدهای هوایی و زمینی امروز از مناطق سیلزده و جلسه ای که در آق قلا و دیگر شهرها برگزار شد، جمع بندی را امشب نهایی خواهیم کرد.
وزیر کشور تصریح کرد: وضعیت کل منطقه در شرایطی است که خطر طغیان و سیل کاملا از بین رفته است ولی سطح آبگرفتگی ها به دلیل توپوگرافی و شیب زمین بسیار بالاست.
رحمانی فضلی تاکید کرد: تمام تلاش ما در شرایط کنونی این است که بتوانیم آب را تخلیه کنیم، همه دستگاه های اجرایی پای کار هستند.
وی ادامه داد: امکانات لازم، تجهیزات لجستیکی و ماشین آلات در اینجا فراهم است و به صورت شبانه روزی کار می کنند.
وزیر کشور عنوان کرد: ان شاء الله که آب را منتقل کنیم به دریا و در بعضی جاها به دلیل آنکه آب پشت جاده و راه ها جمع شده بود نظر مهندسین این بود که جاده ها را بشکافند.
رحمانی فضلی گفت: در بعضی مسیرها راه آهن را در چند مقطع شکافتند تا بتوانند آب را عبور دهند، تا زمانیکه آب عبور داده نشود مجبورند همین حالت را حفظ کنند.
وی در پایان گفت: کمک رسانی به وسیله هلکوپترها که در محل است به موقع و سریع انجام می شود.
نویسنده:اکرم سادات حسینی شبستری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: