پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۳۵۲۹
تاریخ انتشار: ۰۴ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۵
فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس خواستار شد:
حمیدرضا حاجی بابایی رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی از دولت خواست منابع دولتی برای رسیدگی به شرایط سیل زدگان مورد استفاده قرارگیرد و عوامل بروز سیل بررسی و اعلام شود.


به گزارش نغمه علی بیک زاده خبرنگار گیتی آنلاین فراکسیون نمایندگان ولایی از دولت خواست علاوه بر رسیدگی هر چه سریعتر به وضعیت سیل زدگان، از دولت خواست علل بروز سیل را به مجلس گزارش دهد.
بسم الله الرحمن الرحیم

  حادثه سیل استانهای گلستان ومازندران ،حکایت سختی ها، رنج واندوه هموطنان این خطه از میهنمان، خبر  بسیار دردناکی  است،که مردم شریف ایران رانگران کرده است.

بی شک در این حوادث باید بسیج همه نیروهای امداد رسان و تجهیز صددرصد امکانات ومنابع دولتی جهت رفع مشکلات موجود ،بسرعت در دستور کار قرار گیرد، که این مهم  تا امروز نتوانسته است رضایتمندی لازم را بوجود آورد.

فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس  از ملت بزرگ ایران به عنوان نمایندگان مردم از کوتاهی ها وتاخیرهادر کمک رسانی به مردم گلستان ومازندارن در این حادثه ،که شادی نوروز را از ملت بزرگ ایران گرفت ،عذرخواهی می نماید و از اقدام دولت در راستای برکناری مسئولینی که در این واقعه در توجه به مردم قصور و کوتاهی داشتند،حمایت می کند و ضمن توصیه به اهتمام بیشتر دولت  در توجه به نیازهای مردم سیل زده ، تاکید می نماید ، دولت باید با تمرکز بر رفع سریع نیازهای مردم حادثه دیده، ضمن برنامه ریزی برای جبران خسارات وارده به ویژه با توجه به گستره  وسیع خسارات کشاورزان منطقه، با حداکثر توان وظرفیت،با بسیج اساتید وصاحب نظران علل بروز سیل در مناطق مختلف ایران را بررسی و گزارش خود را به نمایندگان مردم اعلام نماید.


فراکسیون نمایندگان ولایی ،از همه ظرفیتهای نظارتی و قانونگذاری برای رسیدگی ومساعدت به مردم عزیز حادثه دیده استفاده خواهد کرد.                     حاجی بابایی             
           فراکسیون نمایندگان ولایی
           مجلس شورای اسلامی
نویسنده:نغمه علی بیک زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: