پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۳۵۳۵
تاریخ انتشار: ۰۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۵
معاون اول رییس جمهور با صدور بخشنامه‌ای تاکید کرد:
معاون اول رییس جمهور بر لزوم حفظ آمادگی کامل کلیه دستگاه‌ها برای مدیریت حوادث طبیعی با توجه به پیش بینی افزایش بارندگی در روز‌های آینده تاکید کرد.
به گزارش گیتی آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی معاون اول، اسحاق جهانگيري ظهر امروز (دوشنبه) با صدور بخشنامه اي با تاكيد بر ضرورت نظارت مستمر بر انجام خدمات رساني به مسافران نوروزي در ايام نوروز و نيز لزوم حفظ آمادگي كامل تمامي دستگاه ها و وزارتخانه ها براي مديريت حوادث طبيعي با توجه به پيش بيني افزايش بارندگي در روزهاي آينده از كليه استانداران و فرمانداران سراسر كشور خواست به طور تمام وقت در محل كار خود حضور داشته باشند.
متن كامل اين بخشنامه به شرح زير است:
بسمه تعالي
با صلوات بر محمد و آل محمد
بخشنامه به كليه وزارتخانه ها، سازمان ها، موسسات و شركت هاي دولتي، نهادهاي انقلاب اسلامي و استانداري ها
به منظور نظارت مستمر بر انجام خدمات رساني در ايام نوروز و مسافرت هاي نوروزي و لزوم حفظ آمادگي كامل براي مديريت حوادث طبيعي با توجه به پيش بيني افزايش بارندگي در روزهاي آينده مقتضي است كليه استانداران و فرمانداران به طور تمام وقت در محل خدمت خود حضور داشته باشند. 
همچنين مديران كل در صورت نياز به استفاده از مرخصي كوتاه مدت، ضروري است با هماهنگي استاندار و در شهرستان ها با هماهنگي فرماندار اقدام و فرد مشخصي را در غياب خود براي انجام وظايف مربوط معرفي نمايند.
اسحاق جهانگيري 
معاون اول رييس جمهور

نویسنده:اکرم سادات حسینی شبستری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: