پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۳۵۴۸
تاریخ انتشار: ۰۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۰
وزیر کشوردر جلسه با علما و معتمدین اهل سنت و شیعه گلستان:
رحمانی فضلی اظهار کرد: به مراجع قضایی و دادستان گفته‌ام با عواملی که با نشر خبر دروغ و کذب به دنبال بزرگنمایی مشکلات مناطق سیل‌زده هستند، برخورد قانونی شود.
به گزارش گیتی آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، عبدالرضا رحمانی فضلی در وزیر کشور در جلسه با علما و معتمدین اهل سنت و شیعه گلستان اظهار کرد: تهیه طرح جامع مدیریت سیلاب برای استان سیل خیز گلستان با هدف کاهش خسارت های ناشی از بارش های شدید و به راه افتادن جریان سیل ضروری است.
وی افزود: در حادثه اخیر اگر سد نرماب در شرق گلستان به تکمیل و بهره برداری می رسید، می توانست مانع به راه افتادن جریان آب در رودخانه ها و وقوع سیل شود.
وزیر کشور لایروبی را یکی از مهمترین موارد ضروری در رسیدگی به مناطق سیل زده گلستان دانست و گفت: لایروبی گرگانرود در مسیر انتهایی و نزدیک به دریای خزر ضروری است.
رحمانی فضلی به انتشار تصاویر سیل در شبکه های اجتماعی هشدار داد و افزود: برخی افراد در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی به دنبال عقده‌گشایی سیاسی هستند.
وی ادامه داد: نباید داغ مردم با تکرار و بازنشر تصاویر تلخ این گونه حوادث تازه شده و آن ها را ناامید کرد.
وزیر کشور اظهار کرد: مدیریت خسارت روحی و روانی، عنصر مهم مدیریت بحران های طبیعی و بلایای مانند سیل و زلزله است که نباید از آن غفلت کرد. 
رحمانی فضلی یادآور شد: به مراجع قضایی و دادستان گفته‌ام با عواملی که با نشر خبر دروغ و کذب به دنبال بزرگنمایی مشکلات مناطق سیل‌زده هستند، برخورد قانونی شود تا آرامش عمومی و روانی خسارت دیدگان تامین گردد.
نویسنده:اکرم سادات حسینی شبستری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: