پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۳۵۶۷
تاریخ انتشار: ۰۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۶
وزارت اطلاعات درگذشت هموطنان در اثر وقوع سیل در شیراز، گلستان و مازندران را با صدور پیامی تسلیت گفت.
به گزارش گیتی آنلاین، وزارت اطلاعات با صدور پیام تسلیتی درگذشت تعدادی از هموطنان کشور در اثر وقوع سیل در شیراز، گلستان و مازندران را تسلیت گفت.
متن پیام به شرح زیر است:
در نخستین روزهای بهار که شکوفایی و امید را به ارمغان می آورد، در کمال تأسف و تأثر تقدیر و قضا اینگونه رقم خورد که طغیان سیلاب جان تنی چند از عزیزان را به آن سوی هستی رهنمون ساخته و سوگواری را جایگزین نشاط مردمان این دیار نماید و جمع کثیری از هموطنان مان از خانه و کاشانه خویش رانده شوند.
به این وسیله با خانواده های مصیبت دیده و داغدار سیلاب شیراز و دیگر مناطق سیل زده و آسیب دیده، به ویژه مردمان پر مهر استان های گلستان، مازندران و سایر نواحی ایران عزیزمان، عمیقاً اظهار همدردی نموده و از درگاه خداوند رحمان و رحیم برای درگذشتگان آرامش ابدی در خلد برین و برای کلیه ی بازماندگان معزا، بردباری و شکیبایی مسئلت نموده و سلامت و تندرستی عاجل مجروحین این حوادث هولناک را آرزو می نماییم.
رجاء واثق داریم که آسیب دیدگان این وقایع تلخ و ناگوار با صبوری از این امتحان سخت الهی سربلند بیرون آمده و با تسریع و جدیت مسئولین، به امرمطاع مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و دستورات ریاست محترم جمهور تمامی همت و توان خویش را در امداد رسانی بهنگام بکار خواهند برد.


نویسنده:اکرم سادات حسینی شبستری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: