پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۳۵۸۴
تاریخ انتشار: ۰۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۹
معاون اول رییس جمهور با صدور پیامی حادثه واژگونی قایق امدادرسانی در شهرستان گمیشان استان گلستان و جان‌باختن و مجروحیت جمعی از امدادگران را تسلیت گفت
به گزارش گیتی آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی معاون اول رئیس جمهور، اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور با صدور پیامی حادثه واژگونی قایق امدادرسانی در شهرستان گمیشان استان گلستان و جان‌باختن و مجروحیت جمعی از امدادگران را تسلیت گفت.

متن پیام دکتر اسحاق جهانگیری به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحيم
حادثه ناگوار واژگوني قايق امدادرساني در شهرستان گميشان استان گلستان كه به جان باختن شهادت گونه شش نفر از امدادگران فداكار و مجروحيت جمعي ديگر انجاميد، موجب تأثر و تألم فراوان گرديد.
يقيناً فقدان انسان هاي خيرخواه و ايثارگري كه داوطلبانه براي كمك به همشهريان سيل زده خود از جان عزيزشان گذشتند براي مردم و جامعه ما خسارتي بزرگ به حساب مي آيد و ملت قدرشناس ايران هيچگاه ياد و خاطره اين عزيزان را فراموش نخواهد كرد.
اين ضايعه غم انگيز را به عموم مردم ايران و مردم شريف و نجيب استان گلستان به ويژه مردم متدين شهرستان گميشان و خانواده هاي بزرگوار و داغديده آنها صميمانه تسليت مي گويم و از خداوند متعال براي جانباختگان رضوان و رحمت واسعه و همجواري با انبياء و اولياء الهي و براي مجروحان شفا و سلامتي عاجل و براي بستگان عزادار صبر و اجر مسألت دارم.
اسحاق جهانگيري
معاون اول رئيس جمهور

نویسنده:اکرم سادات حسینی شبستری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: