پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۳۶۲۲
تاریخ انتشار: ۱۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۱
بیانیه ارتش به مناسبت ۱۲ فروردین
ارتش جمهوری اسلامی ایران با صدور بیانیه ای ضمن گرامیداشت ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی، آن را از بزرگ ترين اعياد ملى و مذهبى و زمینه ساز استقلال و آزادی برای کشور دانست.
به گزارش گیتی آنلاین، همزمان با 12 فروردین روز «جمهوری اسلامی» ارتش با صدور بیانیه ای ضمن گرامیداشت این روزِ بزرگ، آن را از بزرگ ترین اعیاد ملى و مذهبى و زمینه ساز استقلال و آزادی برای کشور دانست.

به گزارش روابط عمومی ارتش در این بیانیه آمده است:

نهال انقلاب اسلامی که با نثار خون بهترین فرزندان ایران رشد کرده بود، در 22 بهمن 1357 به بار نشست و با پیروزی انقلاب اسلامی، زمینه مهم ترین همه پرسی تاریخ ایران زمین، جهت تعیین نوع حکومت، فراهم شد.

روز 12 فروردین 1358 نقطه عطف و تاریخی ملت قهرمان و فهیم ایران اسلامی در پاسداری از ثمرۀ ارزشمند و دست آورد سترگ انقلاب اسلامی بود که با مهر تأیید اکثریت قاطع اقشار مختلف مردم ایران به انقلاب اسلامی و تشکیل حکومت جمهوری اسلامی ایران به صورت قانونی تثبیت شد.

در این بیانیه همچنین آمده است: در 12 فروردین، مردم با لبیک به ندای امام و رهبر خود پایه های نظام اسلامی را تثبیت کردند، توطئه های دشمنان را از میان بُرده و آنها که حکومتِ جمهوری را بدون اسلام می‌خواستند، ناامید کردند و تحقق استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی را جشن گرفتند.

امروز نیز ملت بزرگ ایران در تحقق منویات و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی در بیانیهگام دوم انقلاب و همچنین در پی رونق تولید؛ در سایه همدلی، اتحاد و تبعیت از تدابیر راهگشای معظم‌له، در هر برهه ای که نیاز به حضور آنها باشد، متعهدانه وارد صحنه شده و به حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامیِ می پردازند که خود به آن رأی مثبت داده اند.

حضور در راهپیمایی های بزرگ و امیدبخش برای آزادی خواهان جهان و ناامیدکننده برای دشمنان، کمک به همنوعان در حوادث و بلایای طبیعی که نشان از همبستگی ملت با یکدیگر دارد، حضور پرشور در انتخابات مختلف در کشور و .... همگی نشان و نمادی از حماسه بزرگی است که ملت بصیر ایران اسلامی در دوازدهم فروردین سال 1358 آفریدند.

ارتش جمهوری اسلامی ایران در پایان بیانیه خود آورده است: فرزندان ملت در ارتش انقلابی در پایان دهه چهارم استقرار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی، ضمن تجدید پیمان با آرمان‌های حضرت امام خمینی (ره) و شهیدان به خون خفته، تحت زعامت رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مد ظلهالعالی)؛ 12 فروردین روز جمهوری اسلامی را بعنوان یکی از ماندگارترین روزهای تاریخی این سرزمین، گرامی ‌داشته و اعلام می‌دارد در راه حفظ و پاسداری از نظام و انقلابی که ملت بزرگ ایران آن را به وجود آورده و در طول 40 سال گذشته با حضور در تمامی صحنه‌ها، تداوم آن را خواسته اند؛ از هیچ کوشش و تلاشی دریغ نکرده و تا پای جان در این راه، پایدار می ماند.
نویسنده:اکرم سادات حسینی شبستری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: