پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۳۶۲۷
تاریخ انتشار: ۱۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۷
رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران خبر داد:
رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از تعطیلی تفرجگاه های دربند، درکه، کن و فرحزاد در روز 12 فروردین خبر داد.
به گزارش گیتی آنلاین، احمد صادقی با اشاره به پیش بینی های سازمان هواشناسی مبنی بر بارش شدید باران در روز دوشنبه و احتمال وقوع سیلاب در پایتخت گفت: ستاد مدیریت بحران شهر تهران از روز گذشته به تمامی دستگاه ها از جمله شهرداری تهران آماده باش داده است و این وضعیت تا پایان بارندگی ها ادامه خواهد داشت. 
وی با بیان اینکه سطح آب مسیل هایی که در مجاورت اتوبان ها قرار دارند به طور مرتب مانیتور می شوند، ادامه داد: در حال حاضر 10 هزار نیروی خدمات شهری شهرداری تهران، 520 تیم جستجو و نجات هلال احمر، 265 واحد گشت زنی و انتظامی و 40 اکیپ سازمان آب در آماده باش صد درصد قرار دارند.
رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران همچنین از تعطیلی بوستان نهج البلاغه خبر داد و گفت: روز دو شنبه 12 فروردین تمامی واحدهای صنفی در دربند، درکه، فرحزاد و کن تعطیل خواهند بود و اجازه اتراق و پارک خودرو در این نقاط به شهروندان داده نمی شود. 
صادقی به آخرین پیش بینی سازمان هواشناسی نیز اشاره و عنوان کرد: امشب تا آخر وقت شاهد بارش باران خواهیم بود، اما بارش شدید باران فردا پیش از ظهر آغاز می شود و تا ساعت 20 ادامه خواهد داشت. روز 13 فروردین نیز بارش های پراکنده در پایتخت خواهیم داشت. 
وی از شهروندان خواست تا روز دوشنبه از اتراق و پارک خودروها در کنار رودخانه و مسیل ها خودداری کنند و حتی الامکان از تردد غیرضرور در شهر بپرهیزند.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: