پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۳۶۵۷
تاریخ انتشار: ۱۲ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۶
نماینده مردم آزادشهر و رامیان در مجلس گفت: در جلسه ستاد بحران به ریاست معاون اول رئیس جمهور تاکید کردم که هم هیئت دولت و هم مسئولان استانی سیل را جدی نگرفتند، این موضوع را به صورت جدی در مجلس پیگیری خواهیم کرد و از حقوق مردم این استان دفاع می‌کنیم.
به گزارش گیتی آنلاین، علیرضا ابراهیمی ظهر امروز در جمع خبرنگاران درباره وقوع سیلاب در استان و وضعیت امدادرسانی اظهار داشت: اتفاقاتی که در کشور افتاد، بسیار ناخوشایند بود که در این بین سیل گلستان پیامدهای منفی دربرداشت.

نماینده مردم آزادشهر و رامیان در مجلس شورای اسلامی افزود: باید بررسی شود که علت‌های این حادثه در استان گلستان چه بود و آیا می‌توانستیم کاری انجام دهیم که انجام نشد و اینکه در مدیریت بحران چه کارهایی باید انجام می‌شد.

ابراهیمی تاکید کرد: در جلسه ستاد بحران به ریاست معاون اول رئیس جمهور تاکید کردم که هم هیئت دولت و هم مسئولان استانی سیل را جدی نگرفتند و شاهد این ادعای ما اختصاص تنها 5 میلیارد تومان برای این موضوع از سوی نوبخت بود که شاید می‌توانستیم کار بهتر و مثمرثمرتری را انجام دهیم که این موضوع را به صورت جدی در مجلس شورای اسلامی از سوی مجمع نمایندگان گلستان و دیگر نمایندگان پیگیری خواهیم کرد.

ابراهیمی یادآور شد: اگر لایروبی روخانه‌ها و کانال‌ها انجام می‌شد و آب‌بندان‌ها در حوزه کشاورزی جدی گرفته می‌شد و در حوزه آبخیزداری اقدامات مناسبی انجام می‌شد، امروز شاهد چنین حوادثی در استان گلستان نبودیم.

نماینده مردم آزادشهر و رامیان در مجلس شورای اسلامی درباره اقدامات نیروهای مسلح و بسیج نیز گفت و تصریح کرد: از همان ابتدای کار و با دستور مقام معظم رهبری شاهد ورود نیروهای مسلح و بسیج به موضوع سیل بودیم و من شاهد خدمات مثمرثمر نیروهای مسلح که این اقدامات خود بخشی از خدمات نظام به مردم است./تسنیم

انتهای پیام/

نویسنده:رحمت گلستانی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: