پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۳۶۵۷
تاریخ انتشار: ۱۲ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۶
نماینده مردم آزادشهر و رامیان در مجلس گفت: در جلسه ستاد بحران به ریاست معاون اول رئیس جمهور تاکید کردم که هم هیئت دولت و هم مسئولان استانی سیل را جدی نگرفتند، این موضوع را به صورت جدی در مجلس پیگیری خواهیم کرد و از حقوق مردم این استان دفاع می‌کنیم.
به گزارش گیتی آنلاین، علیرضا ابراهیمی ظهر امروز در جمع خبرنگاران درباره وقوع سیلاب در استان و وضعیت امدادرسانی اظهار داشت: اتفاقاتی که در کشور افتاد، بسیار ناخوشایند بود که در این بین سیل گلستان پیامدهای منفی دربرداشت.

نماینده مردم آزادشهر و رامیان در مجلس شورای اسلامی افزود: باید بررسی شود که علت‌های این حادثه در استان گلستان چه بود و آیا می‌توانستیم کاری انجام دهیم که انجام نشد و اینکه در مدیریت بحران چه کارهایی باید انجام می‌شد.

ابراهیمی تاکید کرد: در جلسه ستاد بحران به ریاست معاون اول رئیس جمهور تاکید کردم که هم هیئت دولت و هم مسئولان استانی سیل را جدی نگرفتند و شاهد این ادعای ما اختصاص تنها 5 میلیارد تومان برای این موضوع از سوی نوبخت بود که شاید می‌توانستیم کار بهتر و مثمرثمرتری را انجام دهیم که این موضوع را به صورت جدی در مجلس شورای اسلامی از سوی مجمع نمایندگان گلستان و دیگر نمایندگان پیگیری خواهیم کرد.

ابراهیمی یادآور شد: اگر لایروبی روخانه‌ها و کانال‌ها انجام می‌شد و آب‌بندان‌ها در حوزه کشاورزی جدی گرفته می‌شد و در حوزه آبخیزداری اقدامات مناسبی انجام می‌شد، امروز شاهد چنین حوادثی در استان گلستان نبودیم.

نماینده مردم آزادشهر و رامیان در مجلس شورای اسلامی درباره اقدامات نیروهای مسلح و بسیج نیز گفت و تصریح کرد: از همان ابتدای کار و با دستور مقام معظم رهبری شاهد ورود نیروهای مسلح و بسیج به موضوع سیل بودیم و من شاهد خدمات مثمرثمر نیروهای مسلح که این اقدامات خود بخشی از خدمات نظام به مردم است./تسنیم

انتهای پیام/

نویسنده:رحمت گلستانی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
هموطن
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۶
0
0
مطابق با آیین نامه اجرایی ماده (51) قانون‌توزیع عادلانه آب درماده 5 آیین نامه (مصوب 1379/08/11 ) مربوط به بستر و حریم رودخانه ها، انهار، مسیلها، مردابها، برکه های طبیعی و شبکه های آبرسانی، آبیاری و زهکشی ، شرکت آب منطقه‌ای مکلف به علامت گذاری نهایی حد بستر و حریم تعیین‌شده به نحو مقتضی وارسال نسخه‌ای از نقشه مربوط به بستر و حریم ، برای اطلاع به اداره ثبت اسناد و املاک، بخشداری و شهرداری‌حوزه عمل و نیز اعلام مراتب به نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران و جلوگیری از تجاوز اشخاص به بستر و حریم با همکاری‌مأموران انتظامی گردیده است. ماده (51) قانون توزیع عادلانه آب و مصوبه آیین نامه اجرایی ماده (51) قانون توزیع عادلانه آب توسط هیئت محترم وزیران، برای مدیریت عملکرد صحیح جریان سیلاب ها درمسیرطبیعی خود وپیشگیری از ورود سیل به حریم شهرو ایجادخطرات جانی وایراد خسارات مالی وضع گردیده است. پیشگیری بهتر از درمان است. کافی است قانون را پاس بداریم.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: