پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۳۶۵۹
تاریخ انتشار: ۱۳ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۰:۵۳
جهانگیری در جمع مردم روستای رمانه شوشتر:
معاون اول رئیس جمهور موکدا از مردم درخواست کرد در مواجهه با سیل اولویت آنها نجات جانشان باشد و اظهار داشت: دولت با تمام توان در زمینه مقابله با سیلاب‌ها و پس از آن جبران خسارات سیل در کنار مردم ایستاده است و برای دولت هیچ اولویتی بالاتر از حفظ جان مردم نیست.

به گزارش گیتی آنلاین، اسحاق جهانگیری که به منظور مدیریت بحران سیل به استان‌های غربی و جنوبی کشورمان سفر کرده است، روز دوشنبه در مسیر عزیمت از خرم‌آباد به اهواز در جمع مردم روستای رمانه از توابع منطقه شعیبیه شوشتر حضور یافت و گفت: دولت وظیفه دارد مشکلات مردم منطقه را در مواجهه با سیلاب حل و سیل‌بند منطقه را تقویت کند. 

وی افزود: به دنبال بارش‌های کم سابقه در جنوب غربی کشور سیل‌های بزرگی در حال ورود به خوزستان است. برای دولت در این زمینه مهمترین مساله جان مردم است و هیچ موضوعی بر این مساله اولویت ندارد. 
معاون اول رئیس جمهور از مردم درخواست کرد در مواجهه با سیل اولویت را حفظ جانشان قرار دهند و اظهار داشت: دولت در مواجهه با سیل و مدیریت پیامدهای آن با تمام توان در کنار مردم است و جای نگرانی در این زمینه نیست. 
جهانگیری تصریح کرد: اگر به هر دلیلی آب وارد خانه و روستاها شد، مردم در اولین فرصت جانشان را نجات دهند و این درخواست اصلی ما از مردم است. 
وی با اشاره به خسارت‌های باقی مانده از سیلاب پیشین در منطقه شعیبیه شوشتر خاطرنشان کرد: اهالی منطقه شعیبیه شوشتر مطمئن باشند که خسارت‌های سیل قبل به آنها پرداخت می‌شود و همچنین اگر خسارت‌های جدیدی نیز به منطقه وارد شد، نسبت به پرداخت خسارات اقدام خواهد شد.
معاون اول رئیس جمهور از مردم محلی بابت مشارکت جدی در ساخت سیل بندها و همکاری با مسئولان برای مهار شرایط بحرانی تقدیر کرد.

نویسنده:اکرم سادات حسینی شبستری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: