پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۳۶۷۳
تاریخ انتشار: ۱۳ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۱
نماینده سابق لرستان در پیامی اعلام کرد: نکته ای را که به همین مناسبت قابل ذکر می دانم و بسیاری از جوانان کیس و فهیم کوهدشتی به درستی آن را در فضای مجازی مطرح نموده اند این است که چرا سد عظیم و اشتغالزای تنگ مغشوره را پس ازشروع عملیات تعطیل نموده اند؟
متن کامل پیام نماینده لرستان در مجلس هشتم به شرح زیر است:
به نام خدا

حادثه غم انگیز سیل در کشور و تلفات و خسارات سنگین آن از جمله آنچه در استان لرستان اتفاق افتاد موجب تاسف و تالم خاطر گردید.
این جانب ضایعات ناشی از این سیل ویرانگر را به همه خانواده های داغدیده تسلیت عرض نموده و شادی روح گذشتگان و شفای عاجل مجروحان را از خداوند متعال خواهانم.
تکته ای را که به همین مناسبت قابل ذکر می دانم و بسیاری از جوانان کیس و فهیم کوهدشتی به درستی آن را در فضای مجازی مطرح نموده اند این است که چرا سد عظیم و اشتغالزای تنگ مغشوره را پس ازشروع عملیات تعطیل نموده اند؟
سدی که براساس مستندات موجود، از سوی تمامی نمایندگان محترم دور هشتم استان لرستان مطالبه شد و دولت وقت نیز  پس ار طي مراحلي عملیات آن را آغاز  و خبر مسرت أميزش هم در شبكه استاني افلاك منتشر گرديد مع الوصف پس از  مدتي علیرغم صرف هزینه های هنگفت به دلايل واهي متوقف گرديد که اگر  ادامه پیدا می کرد در اثر تحقق آن علاوه بر ایجاد رونق اقتصادی و رفع مشكلات بی کاری در کوهدشت، رومشکان و طرهان از ورود اینگونه خسارت جانی و مالی به مردم شریف چگنی، معمولان، پلدختر و حتی خوزستان جلو گیری به عمل می آمد
اینک با التفات به مراتب فوق انتظار آن است که مسئولین امر و نمایندگان محترم استان، موضوع را  همانند "دوره هشتم" به صورت ید واحده و با جدیت پیگیری و دولت محترم نیز  نسبت به جبران مافات و احیای این حق مکتسب، عنایت و نگاه ویژه ای مبذول فرمایند.
علی شاهرخی (قبادی) نماینده دور هشتم
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: