پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۳۶۸۱
تاریخ انتشار: ۱۴ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۵:۱۴
قم-جانشین فرماندهی انتظامی استان از ممنوعیت ورود خودروها به داخل رودخانه به دلیل پرشدن سطح رودخانه و احتمال سیلاب در استان خبر داد.
سرهنگ" صیاد درویشی" در این خصوص  اظهار داشت: تدابیری اندیشیده شده تا از تردد و پارک خودروها و اقامت کوتاه در معابری که احتمال سیلاب دارد به ویژه در حواشی رودخانه ها جلوگیری شود.

وی افزود: فرماندهی انتظامی استان قم در یک تعامل تنگاتنگ با مدیریت بحران و دستگاه های امدادی استان از زمان شروع بارش باران توانست اقدامات خوبی را برای ایمن سازی و کنترل معابر، آب ریزها و محل های احتمال وقوع سیلاب انجام دهد.

سرهنگ درویشی بیان کرد: پلیس استان برنامه ریزی جامعی را در دستور کار خود قرار داده است تا خطرات و خسارات ناشی از بارش های شدید پیشگیری کند.

وی خاطر نشان کرد: امیدواریم با تعامل سایر دستگاه‌ های استان بتوانیم مدیریت خوبی را برای مواجهه با موج دوم بارش‌ها در شهر قم داشته باشیم.

سرهنگ درویشی به شهروندان توصیه کرد: از تهیه عکس و فیلم در روی پل ها پرهیز کنند چرا که موجب ایجاد ترافیک های سنگین می شود.

جانشین فرماندهی انتظامی استان قم خاطرنشان کرد: از شهروندان و مسافران خواست از نزدیک شدن به رودخانه ها و مسیر ها در این بخش خودداری و به هشدارهای پلیس و سایر دستگاه های امدادی توجه کنند تا خدای ناکرده شاهد حوادث تلخ و نگران کننده نباشیم./پایگاه اطلاع رسانی پلیس
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: