پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۳۶۸۵
تاریخ انتشار: ۱۴ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۴
اسکان رایگان سیل زدگان در هتل بین المللی پیام
کامران مولایی مدیر عامل هتل بین المللی پیام اراک و دست اندرکار مهم زیر ساخت های توسعه هتل های مهم این شهر در اراک گفت: عمر توقف گردشگران ومسافران را از ۴۰ دقیقه تا یک ساعت به دست کم ۲۴ ساعت رساندیم.
کامران مولایی مدیر عامل هتل بین المللی پیام اراک واز کارشناسان زبده گردشگری کشورمان در گفت وگو با خبرنگار  گیتی آنلاین با بیان این مطلب افزود: عمر توقف گردشگری در اراک را ۲۴ برابر کردیم واین موضوع به دلیل این بود که دو هتل بزرگ این شهر را به نام های امیرکبیر وهتل بین المللی پیام توجه گردشگران وصنعتگران اخلی وخارجی را جلب کرد.
وی ادامه داد:در ابتدا ،هتل بین المللی پیام ،مهمانسرای مخابرات شهر اراک بود که آن را به هتل ۴ ستاره پیام با صرف هزینه ۴۰ میلیارد ریال در سال ۱۳۹۵ تغییر دادیم  و با توجه به اینکه اراک شهر صنعتی است و فاقد هتل هایی در این رنج است، باعث شد به این کار دست بزنیم تا آن را به دایره اقامتی شهر اراک اضافه کنیم.

کامران مولایی عنوان کرد:هتل بین المللی ۴ ستاره پیام در حال حاضر ۳۵ اتاق دارد و ظرفیت ۱۲۰ نفر را پذیراست. دارای ۲ تالار مجلل برای برگزاری همایش ها و مراسم عروسی، همچنین دارای کافی شاپ و محوطه ای با آلاچیق های فراوان است که در زمان گرمای هوا از آن استفاده می شود.
منظره ای دل انگیز در بهار و تابستان از ویژگی های مکانی این هتل است
وی با اشاره به این که این  هتل به همراه هتل ۵ ستاره امیرکبیر که از سوابق مديريتي ايشان  ميباشدهر دوي آن با يكً تفكر زير ساختي توريستي طراحي وساخته شده است و قبل از هتل بين المللي پيام ساخت و راه اندازي و مديريت هتل اميركبير در طول ١٧ سال ميتوان اشاره كرد. درحال حاضر علاوه بر هتل بين المللي پيام بنيانگذار و ريئس آژانس هواپيمايي دالاهو ميباشم. صفر تا صد هزینه های هتل بین المللی پیام را توسط بخش خصوصي صورت گرفته است.

وی ادامه داد:هتل  بین المللی پیام با توجه به اینکه در مرکز شهر پیام قرار دارد، هتلی بیزینسی است و این هتل به مراکز تجاری، دادگستری، بازار سرپوشیده اراک بسیار نزدیک است، همچنین مناطق قدیمی اراک از جمله کلیساها و مراکز ارامنه در نزدیکی هتل پیام قرار دارد. 
وی عنوان کرد:، برخلاف تمامی هتل های ایران ،هتل بین المللی پیام اراک  از شنبه تا چهارشنبه شلوغ بوده و پنجشنبه و جمعه و ایام تعطیل خلوت وhi seasaon آن بر عکس  است، چرا که صنعتگران کشور و قطب صنعتی کشور برای حضور در اراک وارد هتل پیام می شوند.
کامران مولایی افزود: اراک قطب صنعتی کشور و خاورمیانه می باشدو حتی واگن های مترو تهران توسط اراک تامین می شود، میزبان صنعتگران داخلی و کارشناسان خارجی که برای کارخانه های آلومینیوم سازی و ماشین سازی وارد اراک می شوند 
وی عنوان کرد: با وجود اینکه استان مرکزی استان اصلی کشور و شاهراه جنوب و غرب کشور است، عدم رسیدگی به راهها موضوع چالش برانگیزی راه آهن اصلی اراک که از پایتخت را به جنوب وصل می کند، قدیمی ترین و نخستین ایستگاه های راه آهن ایران است.
اراک قدمت ۲۱۵ ساله دارد که توسط گرگین خان گرجی داماد ارشد ناصرالدین شاه تاسیس شده، البته شهرهای اطراف اراک قدمتی بالای ۱۰۰۰ سال دارند.
با توجه به اینکه بعد از درآمد نفتی مملکت ما صادرات پتروشیمی و آلومینیوم سازی اهمیت ویژه ای دارد، اراک تمامی این نیازها را برآورده کرده و سوخت هواپیماهای کشور توسط پالایشگاه شازند در ۲۰ کیلومتری اراک تامین می شود. 
وی تصریح کرد: به دلیل اینکه اراک در نزدیکی تهران قرار دارد، توجه ویژه ای به ساختار توریستی آن نشده است.
کامران مولایی خاطرنشان کرد:شهرداری یک قطعه زمین به مساحت ۱۶۴۰ متر داده که بعد از تعطیلات در اردیبهشت ماه فوت کورت و آب‌نمای موزیکال و تفریحگاه های زیبایی را به هتل اضافه خواهیم کرد. همچنین باید بگویم  ضمن کمال تاسف و تاثر از سیل های اخیر کشور، پذیرای مسافران سیل زده از سایر استانها بویژه استان های لرستان و خوزستان هستیم.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: