پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۳۷۳۲
تاریخ انتشار: ۱۳ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۵
همزمان با فرا رسیدن سیزدهمین روز سال 98 گردشگران و مسافرین نوروز با مراجعه به جنگل بخش چشمه ساران آزادشهر به استقبال طبیعت رفتند.
به گزارش خبرنگار گیتی آنلاین از استان گلستان ؛ همزمان با فرا رسیدن سیزدهمین روز سال 98 گردشگران و مسافرین نوروز با مراجعه به جنگل بخش چشمه ساران آزادشهر و بقعه متبرکه پیرباد به استقبال طبیعت رفتند.

این در حالی است بارش باران باعث جاری شدن سیل ویرانگر در مناطق مختلفی از استان شد و خساراتی به بار آورد و مردم این منطقه را متاثر کرد.

اما سیزده بدر بهانه ای شد تا مردم طبق سنت دیرینه سیزدهمین روز ار آغاز سال را به همراه خانواده در دل طبیعت حاضر شوند و شادی و نشاط بپردازند.

 بقعه متبرکه پیرباد یکی از اماکن مورد احترام خاص منطقه اعم از شیعه و سنی می باشد که از اطراف و اکناف علی الخصوص اهل سنت به زیارت این بقعه متبرکه می آیند.

این زیارتگاه در شهرستان آزادشهر بخش چشمه ساران شهر نوده خاندوز واقع شده،مسافت آن از شهر نوده 1 کیلومتر و از شهرستان آزادشهر 10 کیلومتر می باشد.
برخی از گردشگران در گفتگو با خبرنگار ما اعلام کردند:میراث فرهنگی شهرستان آزادشهر می توانست در این محل که انبوهی از گردشگران مراجعه کردند با احداث چند غرفه یک نمایشگاه صنایع دستی ایجاد کند و به مسافرین نوروزی و گردشگران خدمات رسانی کند.

متاسفانه کمبود هایی در این محل به چشم می خورد و با توجه به تردد و اقامت گردشگران نیاز به توجه ویژه دارد و امیدواریم میراث فرهنگی ، فرمانداری ، اوقاف ، شهرداری نوده خاندوز و سایر دستگاه های مرتبط دست در دست هم در حل این کاستی قدم بردارند.


نویسنده:رحمت گلستانی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: