پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۳۷۴۰
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۱
سخنگوی وزارت کشور خبر داد:
سخنگوی وزارت کشور اعلام کرد: استان‌های تهران، البرز، اصفهان، فارس و کرمان به عنوان استان‌های معین استان خوزستان تعیین شدند.
به گزارش گیتی آنلاین، سید سلمان سامانی سخنگوی وزارت کشور از تعیین استان‌های تهران، البرز، اصفهان، فارس و کرمان با حکم وزیر کشور به عنوان استان‌های معین استان خوزستان خبر داد.

وی افزود: نظر به حجم و گستردگی خسارات وارده به استان‌های متأثر از سیل و بخصوص استان خوزستان و استمرار وضعیت فوقالعاده به منظور امداد رسانی فوری و مستمر ۵ استان ملزم شدند جلسه هماهنگی ستاد مدیریت بحران را بدون فوت وقت برگزار کنند.

سخنگوی وزارت کشور تاکید کرد: ۵ استان تهران، البرز، اصفهان، فارس و کرمان در روز جاری نسبت به گسیل و ارسال امکانات، تجهیزات، ماشین آلات، مواد غذایی و مایحتاج عمومی و در صورت لزوم اعزام افراد متخصص به استان خوزستان اقدام می‌کنند.

سامانی همچنین از تعیین استان‌های خراسان رضوی و شمالی به عنوان استان‌های معین استان گلستان خبر داد و گفت: این استان‌ها هم تمام امکانات خود را به گلستان منتقل خواهد کرد و همچنین قرار شده است با هماهنگی لازم اقدام فنی در قسمت بیرونی شهرها به منظور جلوگیری از ورود آب انجام دهند.
نویسنده:اکرم سادات حسینی شبستری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: